Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha párotok mással flörtölne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi időkben sokat veszekedünk.

Aztán ő elkezded iskolába járni és már az első héten

elkezdet beszélni egy gyerekről, legyen a neve X.

Szóval X ről ment a téma nem is zavart az elején.

De egyre többet hallottam a nevét és kezded zavarni.

Nem szóltam nem akartam hogy a féltékenyésgem miatt is veszekedjünk. De X neve többször felmerült. Egyis éjszaka én fáradt voltam és lefeküdtem az ágyba, visszautasitva a szexet erre ő elkezdett telefonon beszélgetni valakivel. másnap reggel megkérdeztem h mit csinált éjszaka miután én elaludtam mondta h beszélgetett X el.

Itt már nagyon zavart a dolog de tartottam magam.

Aztán hétfőn közölte h haragszik X re mert átverte.

Együtt jártak jöttek iskolába, és hétfőn nem szólt neki hogy ne várja mert ő kocsival megy be.


Itt elvesztettem a türelmem és felléptem a facebookjába elolvastam a beszélgetéseit.


Nagyon összeemlegetek olyan dolgokat irt neki hogy már nem bizzik senkiben, nem hisz abban hogy én vele maradok.

Azt az embert keresi aki elfogadja őt olyannak amilyen.

Ezt hozzá teszem itt az zavarja h szólok neki h nem kéne egymás után 3 szál cigit elszívni meg ilyen apróbb dolgok.

Azt mondta nekem h X fiatalabb tőle, erre kiderült hogy idősebb. Ez azért lényeg mert ő csak idősebb férfit keres.

Nem csalt meg vele ebbe biztos vagyok, de nagyon fáj hogy mikor én ott feküdtem mellette az ágyba nem hozzám bújt hanem vele beszélgetett és a miket irt neki azt se értem.

Mikor mondtam neki h tudok róla. Akkor ő volt felháborodva

és mondta h csak szórakozik neki én kellek, hogy szeret, de én már nem tudok hinni neki.



Ő ugy ment iskolába h nem akar ismerkedni csak az érettségire van szüksége. Az elején mondta hogy X segit neki matekból mert nem érti.

Erre X lett a bizalmasa szépen flörtöltek és most én szenvedek.


A párom 18 éves és van egy 10 hónapos kislányunk én 20 vagyok és férfi.



2015. okt. 7. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát leülni és megbeszélni ezt a dolgot...de szerintem itt mind2 oldalról nagyon rossz a kapcsolat...ő sem bízik benned és te sem benne ahogy látod...most bizonytalan a kapcsolat ezt kellene megerősíteni...


22F

2015. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ulj le vele es beszeld meg h idegesit x nevu pasas.

Es h te mellette vagy ezert tud erettsegit is szerezni. a kicsi erdekeben ulj le vele!

2015. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem ezt kérdezted igaz. De köze van hozzá. 18/20 évesek vagytok gyerekkel. Ezt nagyon elkapkodtátok. Még ő sem élte ki magát. Nem is lenne gond ha unalmában, akár szorakozásból, v. mert pozitiv visszajelzés kell neki flörtölget. Csak az irásodból nem derül ki, hogy a többi időben hogy vagytok. Milyenek vagytok egymással?

De azt hiszem rátok férne egy kis beszélgetés!

2015. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Őt már akkor el kellett volna küldeni a p i c s á b a

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..


Én megmondanám neki, hogy ha annyira rossz velem akkor el lehet húzni, de a gyerek marad, ilyen környezetben biztos nem egészséges felnőni neki

2015. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat sajnos a beszelgetes nem megy nem hajlando ra...


4/4 igen en is ezen gondolkoztam h akkor.miert maradtam vele, mert szerelmes vagyok es egy szerelmes ember mindent el nezz es egyedul nem tudom megoldani a gyereket legalabis nem tudnek dolgozni is meg babazni is. a szuleim messze laknak 200kmre nem tudom rajuk bizni es ok is dolgoznak...


a kapcsolatunkrol meg annyit h lehult unalmas minden nap ugyanaz, a gyereket nem elkapkodtuk nem volt tervezve csak.terhess lett es en abortusz elenes vagyok szoval valaltuk.

visszaterve nem jarunk se hova mikor mondom h menjunk aza a valasza h nincs kedve... az elejen olyan jo volt minden mentunk ide oda dult a lav aztan megromlott hirtrlen minden.... azota ez van kb fel eve a 2 bol

2015. okt. 8. 00:33
 6/12 A kérdező kommentje:
teljesen tancstalan vagyok es nem tudom h kitol tudnek tanacsot kerni... szoval ki mit tenne a helyembe?
2015. okt. 8. 06:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem megoldható a különmenés úgy, hogy a gyerek nálad maradjon akkor én ezt tenném:

Megmondanám neki nyugisan érthetően, hogy ez így nem mehet tovább, nekünk családunk van, gyerekünk, döntse el mit szeretne, ha engem meg a gyereket akkor ok, mindent megteszek én is, hogy a lehető legjobban szeretetben éljünk, ha élni szeretne s pasit mi akkor lehet menni amerre lát s akihez akar.

Ha 2 szobátok van akkor különcuccolnék, azzal, hogy mostmár eléggé pengeélen táncol és kap 1 hetet, hogy változtasson, s vagy odaálljon a család mellé vagy dobigálja a kést másnak s flortolgessen másnak.


Azt azért hozzátenném, hogy ha csak sima haveri beszélgetések ezek amiket levezet x-el akkor te is kell változtass, lehet az embernek haverja, jóbarátja (nem annyira jó akivel össze is fekszik).


Ő még csak 18 éves, te pedig 20, valószínű túl fiatalok s éretlenek vagytok egy gyerekhez, s akármilyen szép dolog, hogy megtartottátok a gyereket s fel szeretnétek nevelni, ilyen környezetben (hogy állandó a veszekedés) nem lehet, ezzel sokkal többet ártotok neki.

Fel kell nőni a feladathoz neki is s neked is, ha már így döntöttetek, mostmár a ti feladatotok az, hogy boldog legyen a gyerek aki nem tehet semmiről, ez kell szem előtt legyen, nem a flörtölés vagy féltékenység vagy a veszekedés.

2015. okt. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

este pont errol beszelgetunk

azt mondta h azert csinalta mert

bekepzelt ontelt paraszt mert h azt mondta a X h o megkapja az osszes not aki akar es h ez nem tetszet neki hulyet akart belole csinalni, mondtam neki h nagyon gyerekes es eretlen viselkedes ha neked erre van szukseged legyen elkoktozok, erre elkezded sirni h o mekorra barom h ilyen hulyeseg miatt elveszti a csalad o azt hitte h mi mindig egyutt leszunk meg jott a lelkizese h o nem akar tole semmit en kellek neki meg a gyerek... velemeny?

2015. okt. 8. 09:41
 9/12 A kérdező kommentje:

oszinten meg mondva nagyon szeretem es vele szeretnek lenne ezek ellenere is, de nem tudom hogy ezek utan van e ertelme folytatni ezt a kapcsolatott. sajnos sokat veszekdtunk sok hukyesegen az elmult par honapban ami nem jo fele vitte a kapcsolatunkat


nem kell az embert megbelyegezni mert koran szulo lesz, ez csak ami vilagban van igy nem akarok szemelyeskedni de hany ev van kozted a szuleid kozott? ez azoknal szol akik azt hiszik h fiatal vagyok egy gyerekhez...

2015. okt. 8. 09:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Szuleim 25 évesen gyártotttak le engem, öcsemet 30 évesen, már mindkettőjüknek állandó munkahelyük volt. Én most 31 éves vagyok, a férjem 30, 8 éve együtt élünk, gyerekünk nincs (nem azért mert nem lehet, vagy nem akarunk, egyszer legyen stabil életünk, aztán babázunk).

Nekem mindegy, hogy, hogy élitek az életetek, nem ismerlek, semmi közöm hozzátok, és nem ítélkezésből írtam, hogy túl korai, de amit leírsz az arra vall, hogy a lány még nem volt felkészülve erre, nagyon nem.

Aki fennakad azon, hogy xy minden nőt megkaphat s kezdi bizonygati, hogy márpedig őt nem (vagy nem tudom mi céllal éli úgy bele magát, hiszen mit érdekli őt, ha neki már családja van) az pont hogy nem a családon, meg anyaságon gondolkozik. Lehet, hogy te érett vagy, de ő nem tűnik annak. Pár hónappal ezelőtt késsel dob meg, most meg flörtölget, akkor szerinted mi változott azóta?

Ha szeretitek egymást biztosan meg lehet oldani sok kompromisszummal úgy a te részedről mint az övéről.

Nem tudom miért lelkizett, lehet tényleg komolyan gondolta, hogy szeret s veletek akar élni, lehet, hogy megijedt, hogy egyedül marad a gyerekkel s mi lesz. Te kell ismerjed annyira, hogy tudd őszintén mondta-e amit mondott.

2015. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!