Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha párotok mással flörtölne? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi időkben sokat veszekedünk.

Aztán ő elkezded iskolába járni és már az első héten

elkezdet beszélni egy gyerekről, legyen a neve X.

Szóval X ről ment a téma nem is zavart az elején.

De egyre többet hallottam a nevét és kezded zavarni.

Nem szóltam nem akartam hogy a féltékenyésgem miatt is veszekedjünk. De X neve többször felmerült. Egyis éjszaka én fáradt voltam és lefeküdtem az ágyba, visszautasitva a szexet erre ő elkezdett telefonon beszélgetni valakivel. másnap reggel megkérdeztem h mit csinált éjszaka miután én elaludtam mondta h beszélgetett X el.

Itt már nagyon zavart a dolog de tartottam magam.

Aztán hétfőn közölte h haragszik X re mert átverte.

Együtt jártak jöttek iskolába, és hétfőn nem szólt neki hogy ne várja mert ő kocsival megy be.


Itt elvesztettem a türelmem és felléptem a facebookjába elolvastam a beszélgetéseit.


Nagyon összeemlegetek olyan dolgokat irt neki hogy már nem bizzik senkiben, nem hisz abban hogy én vele maradok.

Azt az embert keresi aki elfogadja őt olyannak amilyen.

Ezt hozzá teszem itt az zavarja h szólok neki h nem kéne egymás után 3 szál cigit elszívni meg ilyen apróbb dolgok.

Azt mondta nekem h X fiatalabb tőle, erre kiderült hogy idősebb. Ez azért lényeg mert ő csak idősebb férfit keres.

Nem csalt meg vele ebbe biztos vagyok, de nagyon fáj hogy mikor én ott feküdtem mellette az ágyba nem hozzám bújt hanem vele beszélgetett és a miket irt neki azt se értem.

Mikor mondtam neki h tudok róla. Akkor ő volt felháborodva

és mondta h csak szórakozik neki én kellek, hogy szeret, de én már nem tudok hinni neki.



Ő ugy ment iskolába h nem akar ismerkedni csak az érettségire van szüksége. Az elején mondta hogy X segit neki matekból mert nem érti.

Erre X lett a bizalmasa szépen flörtöltek és most én szenvedek.


A párom 18 éves és van egy 10 hónapos kislányunk én 20 vagyok és férfi.



2015. okt. 7. 09:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a baj h igazad van es nem akarom elfogadni, tudom mennem kene ez a kapcsolat szar, de mi lesz a lanyommal??? engem csak az erdekel h neki jo helye legyen.. o mar itt van es neken szuksegem van a lanyomra. semmi nem valtozott azota ezt is kozoltem vele.
2015. okt. 8. 14:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát a lányodat ne is hagyd!!!

Nem tudom mit írhatnék még, beszélgessetek sokat, s valahogy oldjátok meg valahogyy

2015. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!