Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta, neki mindegy, hogy együtt vagyunk-e, vagy sem. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk együtt.

nem tudom milrt csak most jutott eszembe megkérdezni,hogy velem képzeli-e a jövőjét.a válasz az volt,hogy neki nincsenek hosszútávú tervei.ő csak úgy van.velem,vagy nélkülem,ő akkor is "lesz"

.....most ezzel nem tudok mit kezdeni....

N26


2015. okt. 7. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti amit mondott, hogy neki ha vagy ha nem vagy 8, mert ő egyedül is úgy van mint amikor veled van, neki mindegy magyarul.


A teendő pedig az lett volna, hogy erre te rávágod, akkor kalap s felállsz (összepakolsz) s elmész, illetve elmondod neki tagolva, hogy értse a gyenge fejével, hogy többet ne keressen, oszt pá.

2015. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezt úgy kell értelmezni szerintem, hogy jelenleg úgy gondolja, hogy nem elsődleges számára a kapcsolat a jövőben. Szeret téged, ha vele akarsz maradni lehet hogy lesz nagy család, miegymás, de ha elhagyod valami miatt ő azt is meg fogja érteni és boldog lesz egy idő elteltével ugyanúgy.
2015. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én hagynék egy ilyen embert :(
2015. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy én meg halálosan szerelmes vagyok belé,még mindig:((
2015. okt. 7. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor meg el kell viselned azt a tényt, hogy a barátodnak tökmindegy, vele vagy-e, vagy nem és valószínű előbb-utóbb rádun és/vagy otthagy egy olyan nőért, aki tényleg érdekelni fogja. Ez durván hangzik, de sajnos így van.
2015. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mondjuk,róla tudni kell,hogy az a fajta srác,akit az iskolában mindenki b*sztatott, mert csendes stréber volt. most is ilyen visszahúzódó,kocka.

hogy nőért hagy el,azért valamiért nem aggódok.aztán ki tudja...

2015. okt. 7. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom is visszahúzódó kocka aztán pár hónap után mégis közölte velem, hogy szeret és a jövőben szeretne majd feleséül venni. Ez nem kockaságon múlik, én tuti nem tudnék olyan mellett elfecsérelni éveket- főleg már 26 évesen- aki nem szeret...
2015. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 2 év után nem tudja eldönteni, hogy akar e közös jövőt vagy sem, ott már régen baj van...Az én páromnak már ilyenkor megvoltak a tervei velem/velünk.


Én a helyedben nem pocsékolnék több időt egy ilyen bizonytalan kapcsolatba.

2015. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2 hét után még normális, ha ilyet mond.

2 hónap után is beleférhet.

Na de..., 2 ÉV után?

Max ha a "nincsenek hosszú távú terveim"- után pont, nem folytatja tovább. Én sem vagyok az egymással tervezgetős fajta és mindig kerültem is az ilyen hosszú távú, együtt élünk-e sok év múlva meg mit gondolsz stb stb dolgokat, egyszerűen nem vagyok az a típus.

De max annyit mondtam mindig is, h nem gondolkozok ilyenen vagy h nem tervezek ilyeneket előre.


Az én barátom is kocka, de ő 2 hét és hónap után is odáig volt értem és hogy vagyok neki, pedig volt szó róla, hogy továbbtanulás miatt én erre, ő arra, nem tudni mi lesz és ki volt ettől is kicsit. És velem maradt. 3. évfordulón pedig meg is kérte a kezem.



Ez elég nyers kijelentés volt (és beszédes).

2015. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!