Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónapja együtt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel ( 19 éves szűz ) és nincs szex ennyire félénk lenne?

Figyelt kérdés

nagyon szeretjük egymást, aludtunk is már együtt de nem volt semmi, se petting.Ha felhozom a témát nem akar róla beszélni, tereli a témát. szerintem itt lenne az ideje "megismerni" jobban egymást. Ha netán nem akarja még? én várni fogok, mert nagyon szeretem és megértem, ha fél.

csak annyira furcsa nekem, csókolózásnál sem hagyja magát

nem volt még köztünk úgymond egy érzéki, szenvedélyes, hosszabb csók sem elhúzza pár mp után a fejét

mi lehet a probléma?

nem hiszem el hogy ennyire fél?



2015. okt. 8. 07:53
1 2
 11/14 homo ludensz ***** válasza:

Azt kell tisztáznod magadban hogy miért szereted? A jó alakjáért? Azért mert fél szavakból is megértitek egymást?

Egy férfi bármit is mond míg eljut odáig akkor érzi magáénak "megismertnek" ahogy te írod ha belehatol azaz magáévá teszi. Attól még az én szememben értékesebb lesz sőt egy idő után kívül s belül egymásra hangolódunk.

Neki ideje lenne felvállni a nőiességét

2015. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dehogy érted meg, akkor nem írnál itt hogy mi a baj, mi a pálya, hanem várnál! Lehet hogy sohasem kapod meg mert mire megérne a kapcsolat, addigra kiábrándul belőled, mert ilyen vagy!
2015. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kolosszus22 ***** válasza:

Egy normális felnőtt kapcsolatnak része a testiség is, ha ez nincs meg az nem frankó. A barátnőd még messze nem áll készen a szexre, ebből adódóan egy felnőtt kapcsolatra sem. Ha te nem tini, kézenfogós puszilkodós enyelgésre vágysz már akkor ideje váltani.

28F

2015. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van, de nagyon szeretem és már kívánom, ma együtt aludtunk, simogattuk egymást,csókolóztunk sokat.

szerintem lassan, fokozatosan levetkőzi a gátlásait és nem lesz ennyire félénk.

2015. okt. 10. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!