Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat szeretnék kérni?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni?! Lent a többi!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tanácsotokra lenne szükségem. 20 éves vagyok. 4 honapja lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak, nem viselt meg a szakítás, de hiányzott más érintése, ezért egy 27 eves ferfi szemelyeben 1 hónap utan megtaláltam a partnerem. Először nem akartam igazán komoly kapcsolatot tőle, szimpatikusnak találtam, igazi kemény pasi, aki nem mondja ki mit érez, talán akkor arra volt szükségem. Hamar megtaláltuk a közös hangot, nem sokkal a személyes találkozás után az ágyamban kötöttünk ki, nagyon felszabadultnak éreztem magam, annyira, mint soha senkivel... Aradoztam róla, nagyon szerettem vele lenni. Mivel ez nyáron volt es napi szinten dolgoztunk mind a ketten, igy volt hogy csak az esteket töltöttük együtt. Nagyon hamar belém szeretett elmondasa szerint, es mivel vendéglátásban dolgoztam, sok férfi vendeggel beszelgettem naponta es nem tudta toleralni, féltékeny volt, 1 hónapig voltunk együtt, mert felhívott es közölte hogy hallott dolgokat meg látott is más férfiakkal en pedig nem álltam neki mentegetőzni es ez alapján úgy vélte, igaz a történet. Egész nyaron nem beszéltünk, majd megkeresett hogy nem-e szeretnék találkozni és mégegyszer megpróbálni együtt. Először húztam a szám, közben találkoztam másokkal is, de csak csalódás ért, semmibevettek, ki akartak csak használni. Közben kiderült hogy a szülei nyomozgattak utánam, nagyon rossz volt a kapcsolatom a főnökasszonyonmal es őt faggattak higy en miket csinálok munka közben, o pedig direkt alámtett hogy pasizok meg minden este mással vagyok es higy sosem dolgoztam hajnalig,ez persze nem igy volt. Közben írt nekem egy nyomós indokot a srác, hogy mi végülis nem azért szakitottunk mert nem jöttünk ki es ebbben igazat adtam neki es belementem a találkozóba. Nem érzek érzelmeket, teljesen üresnek érzem magam. Nrm találom a helyem. Jó vele, de nem érzem szükségesnek, higy mellettem legyen. Megér egy próbát a dolog? A szex még mindíg fantasztikus vele. Lesz időm átgondolni a dolgokat, mert elsején elutazom 4 hétre külföldre. De addig találkozzunk vagy hagyjam? Válaszokat előre is köszönöm! :)
2015. okt. 8. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szexpartnernek jó lehet addig, más meg ebből már úgysem lesz.
2015. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy,talán ezért vagy bizonytalan, ám nagyon éretten megfogalmaztad az egész történetet.


Elkeserítő, hogy miket mondott a főnökasszonyod, és hogy ilyenek az emberek általában ...


Szerintem üljetek le beszélni, hogy szeretne-e veled igazán komolyan együtt lenni.

2015. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sok mindent lehetne mondani...azt hogy nagyon zürös a helyzeted az tuti...de magad is làtod megértékeled mi a helyzet...légy mindenkihez öszinte...ugy mint itt..s ha van esze meg szive a baràtodnak megért...ha valoban csak a sex kell...mert kell...akkor jo. menjen tovàbb.A fönökasszonyod meg valoban alattomos...elöször veled kell beszélnie mielött a szüleiddel közöl valamit...nem??...az ilyen fönököt biztos otthagynàm...vagy kerek perec megmondanàm neki a véleményem..ez rajtad àll...most elmész 4 hétre...addig van min gondolkoznod..dönteni csak te tudsz...sok szerencsét
2015. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ő komolyan gondolja es velem akar lenni... en vagyok bizonytalan. ha vele vagyok akkor mindig sikerül meggyoznie arról hogy osszetartozunk de ha egyedül vagyok akkor nem is vágyom rá :)

érdekes, vegyes érzéseim vannak..

2015. okt. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!