Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuális elhidegülést rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális elhidegülést rendbe lehet hozni, hosszú szexmentes évek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel 18 éve vagyunk egy pár és 39 évesek vagyunk (én nő)Gyerekeink nincsenek. Nagyon jól megértjük egymást, nagyon ragaszkodunk egymáshoz, valamiféle erős szeretet van közöttünk, de a szex hosszú évek óta nem működik. Olyan a férjem, mintha a testvérem lenne. Hosszú évek teltek el, hogy nőként nem funkcionáltam mellette. Nem vagyok csúnya. Csinos, szép nőnek tartanak. A férjem pedig egy helyes, jóképű férfi. Ha elképzelem vele a szexet, olyan mintha a testvéremmel képzelném el. - Tehát kb. elképzelhetetlen, mert az ember nem fekszik le a testvérével.

Most ott tartunk, hogy ez így nem állapot, nem akarunk így élni. Azt mondja, hogy Ő rendbe tudná még hozni, tudna úgy közelíteni hozzám, mint nőhöz. Én már sajnos attól is rosszul vagyok, ha a nyakamat meg akarja puszilni. Mintha a hosszú évek amiket úgy töltöttem el mellette, hogy nem törődött velem, mint nővel, kiölték volna belőlem a vágyat iránta. És én ezt soha többé nem tudom visszahozni.

Volt már valaki így, hogy azt érezte szexuálisan teljesen elhidegült és nem tudott a helyzettel mit kezdeni? Tényleg van olyan, hogy végleg elmúlik, összetörik valami, ha egy nő évekig nem él nőként a férje mellett? Erőszakoljam meg a testem, hátha sikerül másképp látni a férjem? Vagy jobb hagyni, mert ami szinte soha nem működött az 18 év után miért működne?


Köszönöm válaszotokat!


2015. okt. 8. 12:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

bocs de évek óta miért nem csináltatok semmit?

ha ez pár hónapja lenne, akkor lenne esély, de így nulla.


kihált, elmúlt, nem szégyen az, el kell szépen válni és új társat keresni, aki nem egy testvér

2015. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hiaba akartam en megoldani, ha ő nem volt ebben partner. Persze most, hogy valni akarok partner lenne, de mar keső, sajnos. Talan nekem is hatekonyabban kellett volna azon lenni, hogy megoldjuk. Drasztikusabb megoldasokat valasztani (valast emlegetni pl.)
2015. okt. 8. 12:53
 3/29 anonim ***** válasza:

egyértelműen neki ez megfelel és nem akar változtatni, csak most betojt, hogy nem lesz ott mellette senki.

amúgy hogy hogy semmi szex? nincs igényetek? vagy mással oldottátok meg???

2015. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy nap komarad a szexbol az elettarsammal, mar akkor karmolom es eroszakoskodok vele , h szexeljunk.

Ez a testveres dolog fura.

Szerintem a hormonjaiddal nem stimmel valami, hogy nem kivanod a szexet! Hozd egyensulyba akkupunkturaval. N

2015. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást és még rendbe akarjátok hozni a kapcsolatot, akkor menjetek el szexuálterapeutához, ismerek párt, akiknek teljesen megújult a házasságuk :)
2015. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Egyet tudok, nekem van igenyem a szexre, es mashol megoldom (lehet ostorozni erte) :) Es itt nem csak magarol a szexrol van szo, hanem hogy erzem no vagyok egy ferfi mellett.
2015. okt. 8. 13:16
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

akkor mi a jóistennek vagy vele?

minek akarod megoldani ha csalod?

elég képmutatás

2015. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ha vele akarsz maradni, akkor adnod kéne egy esélyt magadnak. Nem neki, magadnak.

Szakíts a "külső megoldással", és a férjeddel beszéld meg, hogy kész vagy újra elcsábulni, ha ő el tud csábítani. Add ki neki a feladatot, hogy kezdjetek mindent elölről! Mozi, színház, vacsora, egy kis bor, hazafutás a szakadó esőben, egy új ágynemű, vagy kipróbálni valahol másutt, egy nyaraláson elkezdeni újra az egészet, mintha csak ott futottatok volna össze....


Ha te valóban akarod, akkor állj oda és csináld végig, ha nem, akkor meg légy korrekt és válj el!

2015. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármi lehetséges. Ha két ember szereti egymást és megbízik egymásban bármit rendbe lehet hozni. Ha egyszer régen megvolt a szexuális vonzalom, akkor valahol megvan még az.

De ha ennyi idő alatt nem sikerült talán külső segítség után kéne nézni:

-pszichológus (neked.. mert az nem normális, senkinél sem normális h a férjedet a testvérednek tekinted... ez esetleg valami múltbéli lelki trauma következménye is lehet)

-szexuálpszichológus

-szexuálterepauta


Ne hidd hogy az egyetlen vagy a gondoddal a világban számos ilyen ember van. Különben az előbb említett terepautáknak nem lenne munkája. A feladat csak az, hogy egy jót találni.


Ha kicsit javul majd a helyzet akkor lehet kísérletezni a szexuális élet minőségének javításával, új dolgok kipróbálásával stb. De az első a fejek rendbetétele.


Tualjdonképpen egy végső megoldás még van, a szakítás elkerülésére, ismerek ilyen párt. A férfi prostihoz jár a nő szerető(ke)t tart. Egymással nem nagyon szexelnek, bár állítólag amikor elkezdték a nyitott kapcsolatot, akkor újra beindultak, de aztán megint nem. Egyébként úgy élnek mint egy mintaházaspár. Szeretik egymást és hát nehezen képzelem el h elválnának valaha is. Mondjuk ebben benne van az is, h összeköti őket 2 gyerek is.

2015. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Tehát nem kívánod a férjed, nem vagy hajlandó kielégíteni szexuálisan. Te magad is leírtad a problémádat. Megkapod mástól, így nem igényled a párodtól. Ez undorító képmutatás. Inkább válj el tőle, még lehet esélye találni egy tisztességes asszonyt, aki nem kúr félre csak mert kedve úgy tartja.
2015. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!