Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a játékfüggőségével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a játékfüggőségével?

Figyelt kérdés

Párommal már több, mint 2 éve együtt vagyunk, alapvetően semmi gond nincs a párkapcsolatunkkal, kivéve az ő videojáték-függőségét...


Képes egy egész hetet azzal tölteni, hogy egész nap játszik, max. egy héten 2x2 órát elmegy focizni, de utána újra játszik. Amikor nem játszhat, akkor ingerült és engem okol mindenért, szóval tipikus függőségi "tüneteket" mutat. Félreértés ne essék, nem vagyok ellene az effajta kikapcsolódásnak, én is szívesen játszok akár vele is, de általában neki ez nem tetszik, mert nem tart ellenfélnek.


Mit tudnék kezdeni vele? Nagyon szeretem, ő is szeret engem (bizonyítottan), de úgy érzem, hogy kezd elhatalmasodni rajta a függőség, és nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatunk.


22/L,20/F



2015. okt. 9. 00:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Így jár aki 22(20) évesen kisfiúval van együtt(kezd). Neked egy NORMÁLIS ÉLETVITELŰ, NORMÁLIS AGGYAL RENDELKEZŐ, IGAZI FÉRFI kellene, aki kb. 30 éves.
2015. okt. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:

ha pest közelében vagytok:

www.magadert.hu

vannak függő csopik.

2015. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Így jár aki 22(20) évesen kisfiúval van együtt(kezd). Neked egy NORMÁLIS ÉLETVITELŰ, NORMÁLIS AGGYAL RENDELKEZŐ, IGAZI FÉRFI kellene, aki kb. 30 éves." Igen, 32 éves vagyok, de néha szoktam nyomatni az xbox-ot én is, igaz egy héten kb egyszer vagy kétszer 1-2 órát :) Jut eszembe, kérdező, jöhetne a barátod Mortalozni, mert a gép ellen már unalmas :) A másik meg az,hogy hagy döntse már el a kérdező, hogy ki kell neki.
2015. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kor függvénye az érettség, de amúgy én sem értem minek kell egy 22 éves csajnak egy gyerek..

Kérdésedre a válasz: Mondd meg neki, hogy nem jó amit csinál, mert ez meg az, ha nem válik be küldd szakemberhez, mert nem azzal van gond, ha valaki leül játszani,hanem azzal ha valaki függő.

2015. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét! Azoknak, akik szerint gyerekkel vagyok együtt, üzenném, hogy ismeretlenül kár ítélkezni, a párom a függősége ellenére érettebb a korosztályánál (nem csak szerintem), ha ez nem így lenne, akkor biztosan nem lennék vele. :)
2015. okt. 9. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!