Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom veszekedés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom veszekedés közben megszorította a kezem. Hogy tudnám feldolgozni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon összevesztünk a barátommal (30/F), egyszerűen teljesen bekattant és csúnyákat mondott rám, meg csúnya stílusban is beszélt velem (volt már hogy én is csúnyát mondtam rá) ezért én inkább nem is szólaltam meg. Mikor ki akartam menni a szobából a nyakam tövénél húzott vissza az ajtóból. Utána mikor össze akartam szedni a cuccaim megfogta a két csuklóm és megszorította, és lenyomott az ágyra, hogy üljek le és beszéljük meg.

Nem igazán tudom hogy ez elfogadható-e még, mert egyáltalán nem ilyen agresszív és nagyon érzékeny típus. Ugyanakkor nagyon fáj amit tett és szeretem őt.

25/N


2015. okt. 9. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
Van egy tippem hogyha egy nő csinál hasonlókat egy férfival, akkor a legtöbb válaszoló mindjárt megengedőbb lenne.
2015. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"Szoktunk veszekedni" - milyen gyakran?...
2015. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ált. így kezdődnek a családon belüli erőszakos történetek. Először "csak" a nyakadat fogja meg a kezed szorítja, aztán egy pofon, aztán még több...


Én a helyedben szakítanék, 6 év ide vagy oda. Főleg hogy arról nem is szóltál, hogy bocsánatot kért volna a tettéért. És ezt mondom úgy, hogy olyan párom van, aki szintén hajlamos a kisebb kirohanásokra - azzal a különbséggel, hogy sosem rajtam vezeti le, és velem sosem veszekszik, max. vitatkozik. Ha bármikor egy hajszálnyi jelét látnám annak, hogy engem bánt, dobnám.

2015. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kért utána és nagyon bántja a dolog, látom is rajta. De eddig még nem sikerült túl tennem magam a dolgokon.
2015. okt. 9. 20:03
 15/16 anonim ***** válasza:
4%

Nem is kell. Nemsokára átadják a női, liberális, politikusok európát, és majd akkor rájöttök, hogy milyen jó világ is volt. Azokat a férfiakat is elhagyhatjátok, elnyomhatjátok, nekik is mondhatjátok majd, hogy nincs mentség az erőszakra, és a nők akármeddig terrorizálhatják a férfiakat, azok nem reagálhatnak agresszívan, mert arra nincs mentség. Talán még el is sírják magukat, a lelkiismeret furdalástól.

Persze majd arról is a férfiak tehetnek, mert ő nem védtek meg benneteket. Magatoktól.

2015. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ennél csak rosszabb lesz.
2016. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!