Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akar d****? Vagy érezhet még valamit?

Figyelt kérdés
van egy srác, akivel régebben jártam. szakítottam vele,mert elhidegült a kapcsolatunk, de szakítás után is tartottuk a kapcsolatot, általában ő keresett engem, találkozgattunk is, persze mindig volt valami...aztán megszakítottam vele a kapcsolatot, de utána újra kapcsolatba léptünk. néha bunkó velem, elvileg leszar, gyakorlatilag ő keres engem. többször mesélt már lányokról, de utánam senkivel sem jött még össze. ha én mesélek másról, közli, hogy hagyjam abba, nem érdekli.nem értem, ha nem érdeklem miért keres, ha meg érdeklem, minek ez a gyerekes "megjátszom a bunkót" dolog?
2010. márc. 15. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
nem csak d..ni akar,hanem szo..ni is.
2010. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak dugn* akar..
2010. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha új nadrágot nem tud felhúzni akkor jó a régi nadrágot is visszahúzni..... szóval a válasz igen
2010. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha tényleg kellenél neki,akkor valószínűleg nem így viselkedne.
2010. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti csak a szex miatt kellesz neki. Ha igazán akarna veled kapcsolatot akkor nem szakítottatok volna. Ha meg mégis, mert úgy alakult akkor meg újra akarna téged akkor azt nem ilyen formában hozná a tudtodra.29/N.
2010. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha hiánya van akkor midnig hozzád fordul
2010. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
d.gni .. ue. van most velem is .. :P ha érzel nem érzel már iránta semmit, menj bele teis .. :/:)
2010. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!