Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Az exem megcsalta a bnőjét velem!na hát engem nyomasztott a bűntudat!Elmondtam a csajnak!De nem akartam kavarni,csak úgy éreztem,h joga van tudni,h kivel is állt össze!utána beszéltünk 3asban és persze az exem mindent tagadott!A csaj azt mondta,h látja rajtunk,h mi van!Ezek után a csajnál lekerült iwiwről,h kapcsolatban!valószínű,h szakitottak!Na szerintetek jól tettem,h elmondtam?sztem joga volt tudni a csajnak!
2010. márc. 15. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Duplán vagy szemét.
2010. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha már megcsaltad vele akkor igen joga volt..de nem szép dolog kavarni
2010. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most a lelkiismereted miatt vagy itt? Önigazolást keresel?


Nem tetted jól, ezt az exednek kellett volna elmondani, bár nem hiszem h elmondta volna.


Ennyi

2010. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem. És amikor lefeküdtetek az exeddel, ki kezdeményezett?

Csak nem Te másztál rá véletlenül?!

2010. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NEM! nem tetted jól, ez semmi más csak nagyfokú féltékenység, még mindig féltékeny vagy rá! Vagy csak az dühített , hogy ő hamar talált magának mást te meg nem.
2010. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viszont igen. Én szeretném ha a régi barátnő felvilágosítana, hogy mi folyik a hátam mögött.
2010. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elmondtad, de ettől függetlenül nehogy nagyra tartsd magad, mert ugyanolyan kis szemét vagy, amiatt, hogy egy olyan pasival kezdtél akinek barátnője van, akkor is ha az exedről van szó..
2010. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ mennyi féltékeny illetve porig alázott nő van itt. Attól, hogy egyeseket megbántottak vagy megaláztak vagy csúnyán elhagytak attol még nem kell mindenkit arra biztatni, hogy ő is tegye ugyanazt.....
2010. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is jó hogy elmondtad, én sem szeretem ha a hátam mögött zajlanak a dolgok! Rólad inkább nem mondok véleményt...
2010. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól,hogy én is hibás vagyok azért,h megtörtént!De az exem úgy állitotta be,hogy nincsennek együtt!Ő kezdeményezett am!
2010. márc. 15. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!