Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Az exem megcsalta a bnőjét velem!na hát engem nyomasztott a bűntudat!Elmondtam a csajnak!De nem akartam kavarni,csak úgy éreztem,h joga van tudni,h kivel is állt össze!utána beszéltünk 3asban és persze az exem mindent tagadott!A csaj azt mondta,h látja rajtunk,h mi van!Ezek után a csajnál lekerült iwiwről,h kapcsolatban!valószínű,h szakitottak!Na szerintetek jól tettem,h elmondtam?sztem joga volt tudni a csajnak!
2010. márc. 15. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát így azért kicsit érthetőbb, meg biztos tanultál is belőle.

Lépj tovább, néha hibázik az ember, van ilyen...

2010. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, énis elmondtam volna, ha az ex aztállítja, hogy nincsenek eggyütt.
2010. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Összességében jól tetted, de most már felejtsd el mindkettejüket. A csajt megmentetted egy olyan kapcsolattól, amiben a barátja fűvel-fával megcsalta volna, téged csak az mentesít némileg, hogyha tényleg úgy tudtad, hogy egyedül van a volt barátod, amikor lefeküdtetek, miközben együtt volt vele.
2010. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!