Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felkapnátok ezért a vizet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkapnátok ezért a vizet? Maradjak csendben, vagy idézzek elő egy újabb vitát?

Figyelt kérdés

Szóval most beszéltem telon barátommal.

Mondta,hogy szólaljak már meg,mert olyan szótlan vagyok.Erre megkérdeztem,hogy tudnál valami pozitívat is mondani? és erre mondja,hogy háát,most nem.Visszakérdeztem,hogy akkor ebben a kapcsolatban semmi jó nincs? Aztán mosolyogva mondta,hogy deee vaaan sok...,csak most így hírtelen nem jut eszembe semmi.

Nem akartam szólni semmit,de azért szarul esett.

Amúgy ő mindig is jobban kimutatta a törődését,figyelmes velem,1éve vagyunk együtt.Nem egy vita nélküli kapcsolatunk van,sajnos több van néha,mint kellene.

De ennek ellenére is velem tervezi az életét,és össze szeretne költözni velem.

Összevesztünk és kimondta,csodák folytán ő,hogy legyen vége. Erre rá 10percre megkérdezte,hogy most akkor együtt vagyunk. Én mondtam neki,hogy ő mondta ki a szakítást,erre odajött hozzám és a következőket mondta: "De én folytatni szeretném. Veled akarok lenni."

Akárhányszor kimondtam én,hogy legyen vége,folyamatosan visszakörnyörgi magát.Örülök neki,csak ez a beszólása akkor most mennyire lehetett komoly?


2010. márc. 15. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeret, csak már besokallt a rengeteg veszekedéstől. Próbáljátok meg a konfliktusokat megbeszélni, és nem mindenért egymást ölni. Ha erre nem vagytok képesek, akkor a kapcsolat eleve halálra van ítélve.
2010. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom már a töke tele van a hülyeségeiddel,azért mondta ezt.ha nem ajarod elveszíteni akkor jó lenne ha visszafognád magad és nem szítanál műbalhékat.
2010. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ami a leírásod első felét illeti, szerintem egy cseppet sem volt sértő a párod. Én ebben nő létemre nem látok kivetnivalót. A szakításról pedig háát jó kérdés. Ha ennyit veszekedtek nem hiszem, hogy sokáig együtt lesztek még.
2010. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazatok van. Kedves 3. válaszoló,sajnos pedig nagyobb részt ilyenekért voltak viták.És ebből adódóan a 2perces szakítások.Annál tovább nem igen tartott.

2010. márc. 15. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen baromságokon veszekszel vele, nem csodálom, hogy elege van néha...fogd vissza magad egy kicsit, ne legyél hisztispics@ azokat senki nem szereti.
2010. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!