Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagy korkülönbség, de mégis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy korkülönbség, de mégis?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok, párom 28. Ő már 3 éve dolgozik egy biztos munkahelyen, én minimum 25 éves koromig iskolába fogok járni a mesterképzés miatt (ami muszáj, mert ott szakosodok majd, az alapképzés semmit se ér magában).

Ma borult a bili: zavarja, hogy iskolába járok. Konkrétan annak a gondolata is, hogy még 4 évig ezt is fogom csinálni, mellette diákmunkáról-diákmunkára röpködve. Támogatja, hogy tanuljak, nem akarja az abbahagyását, de akkor is mérhetetlenül zavarja.

Én meg attól félek, hogy 4 évig nem fog "várni rám".


Volt már valaki hasonló cipőben? Mi lett a vége?


2015. okt. 10. 21:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nálunk is ez volt. Csak aztán váratlan terhes lettem, a sulit halasztanom kellett, Ő pedig mellettem maradt :)
2015. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem a korkülönbség a nagy, hanem az a baj lehet úgy érzi neki kell eltartani téged még 4évig.

Mondjuk engem nem zavarna ha mellette tudsz bármilyen munkát szerezni, és abból minden költség felét fizetni ami rád esik. Ilyen felállással nekem nem lenne gondom a dologgal.

2015. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az zavarja,hogy nincs jövedelmed?
2015. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ez a kis dolog zavarja, egyébként meg milyen jogon!!, akkor mi lesz később, ha nagyobb problémák adódnak?


És őt miért zavarja, hogy te most tanulsz? Építed a jövődet, könyörgöm!!

21 éves vagy még csak.


Milyen rendszerességgel tudtok találkozni?


Egyébként én nem alapoznék egy olyan srácra, akit zavarja, hogy suliba járok!

2015. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van már évek óta biztos munkahelyem, de nem jönnék össze olyan nővel aki még 4 évig tanul. Miért? Mert röghöz lennék kötve általa.
2015. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Lehagytam, hogy mikor párommal megismerkedtem januárban végzős fősulis voltam, utána még két évig, egy másik fősulira jártam, és ő megvárt engem, mert SZERET engem!!!


Szóval itt szerintem nem azzal van a gond, hogy most suliba jársz, szerintem itt más lehet a probléma! Mert, ha az ember szereti a másikat, akkor nem talál ki ilyenfajta pitiáner kifogásokat, hogy most suliba jár a másik.

2015. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Dolgozom, ösztöndíjat kapok, havi 60 ezer a jövedelmem, nem élünk együtt.

Heti 2-3 alkalommal találkozunk, minden hétvégén egymásnál alszunk.

2015. okt. 10. 22:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az zavarja, hogy el kell téged tartania, vagy az hogy te képzettebb leszel, mint ő. Nem te lennél az első diplomás, akit a papírjai miatt hagyott ott a kis szakmunkás párja. Ezt nem lenézésből írom, de sokaknak sérti az egoját a másik ember sikeressége.


Mivel azért dolgozol és van jövedelmed, én az első variációt lehet kicsuknám.


Nézd, lehet az a baj, hogy ő már 28 éves, ő már olyan nőt szeretne, akivel meg tud lassan állapodni, családot alapítani, közösen építeni a jövőt. Mire te végzel, ő addigra már jócskán 30 lesz, talán ettől is fél, hogy "kiöregszik" mire utoléred és ha összeköltözéskor, együttéléskor kiderül hogy mégsem passzoltok össze, akkor "elpocsékolt" 4 évet, a maradék húszas éveit.


Én nem maradnék mellette, ennél jobbat érdemelsz.

2015. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hm... válassz másikat (pasit).
2015. okt. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazságtalan a hozzáállása. 28 éves, 3 éve dolgozik, tehát ő is 25 volt mikor főállásban kezdett dolgozni. Nem értem, milyen alapon zavarja, ha te is normális oktatást szeretnél.
2015. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!