Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogy birjatok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy birjatok ki hogy ha a pasitok gépezik?

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit? Én is szoktam, a párom is, szerves része a mindennapjainknak, de nem megy a magánéletünk rovására, de ha melóból hazaesne, és gépezne lefekvés, az nem tetszene!
2015. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már a gépezés áll mindenek felett, akkor zavar, nekem részben ezért is ment tönkre nemrég a párkapcsolatom. Mindig csak a laptop... de ha nem a laptopon netezett, akkor meg a telefonon. A füle állandóan be volt dugva, volt hogy szó szerint egész héten nem lehetett vele beszélni mert ő most nem ér rá, most zenét hallgat, most filmet néz, stb. volt hogy 1 héten át 5 mondatot!!! váltottunk egymással épp emiatt. Teljesen ráment a kapcsolatunk, a magánéletünk.
2015. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha a gép lenne az első,akkor kivágnám az illetőt.
2015. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Én telefonozok közben. Vagy alszom :D
2015. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát nemtudom..legyen még egy gép aztán mehet a lan! Mibajotok lehet?
2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ua: ideig óráig az is mehet nem?
2015. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én utálom,ha gépezik. Oké,hogy néha,de például felváltva dolgozunk sokszor vagy van,hogy én napokra elutazom a munkám miatt és ő meg úgy megy a melóba,hogy 2napja szabad,majd a következőnapokban megy. Ezeken a szabadnapokon reggeltől-estig megy a gép...engem idegesít,mert hasznos dolgot is tehetne. Ma is kaptam egy üzenetet tőle,hogy elrámolt,amíg nem gépelt. Haza jöttem és ugyan az a nagy rumli! Semmit nem csinált csak ment a filmnézés meg a csajok nézése...unom!
2015. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugynaz van mint 2-es válaszolónál.Csak a tablet,meg a laptop...Ugyan füle épp nincs bedugva,de úgyse figyel mit mondok,csak néha odavakkant,hogy "aha"...Elegem van abból,hogy mindig fontosabb a net,mert X és Y írt,meg ez és azt küdte,ha csipog valami rohadt kütyü rögtön mindent eldob és rohan oda(ha épp nem előtte gúvad).Még a szenteste is végig a tabletet nyomkodta az asztal alatt,majd lesült a bőr a képemről a család előtt...5 éve vagyunk együtt nagyjából az utóbbi 2 évben(amióta megvtte az Ipadet),szabadult el a pokol,mert az teljesen beszippantotta.Próbáltam vele beszélni többször,de ha volt is változás,csak ideig-óráig.Nekem is elegem van,szerintem lépni fogok,nemhogy hozzámenni gyereket szülni,mert ő ezt tervezi.( az is csak pár hónapig lenne érdekes,aztán sz@rna a gyerekre is és minden az én gondom lenne...)


Szerinte nem gáz,minden pár így él a mai világban,hogy esténként kockulnak,nekem vannak teljesíthetelen,múlt százdbéli igényeim mint néha séta, kirándulás,mozi,szinház,tartalmas beszélgetés,szex(és ez utóbbi sem csak 2 hetente mint most)...

2015. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom 8-as :(

Az a szomorú, ha mi elmentünk valahova az volt az első van-e wifi, persze a mai világban hol nincs? Hiába mentünk el vacsorázni, mindenkivel beszélt chaten csak velem nem élőben. Nálunk akkor lett ez, amikor megvette a laptopot, az asztali gép előtt nem ült ennyit. De ahogy megvette év elején azt a xart, azóta lett egyre rosszabb. Már minden fontosabb volt mint én, a 20. fb ismerős aki épp ráírt, stb.

Mondjuk ma megkaptam egy szintén kütyü függőtől /úgy hogy nem ismer csak egy kommentet írtam erről valahova/ hogyha nem lennék unalmas /nem is ismer, 1 kommentet látott tőlem/ akkor nem lenne rászorulva arra a párom hogy a telefont nyomkodja meg mit nem lehet azon megérteni hogy folyamatosan kapcsolatban van valaki a haverokkal.

Hát nem tudom ez nem normális én is anyámékkal a neten tartottam a kapcsolatot de nem ekörül forgott az életem hogy hol van wifi meg hol van a telefonom. Nem normális ez, nagyon nem, egyre több emberi kapcsolat megy rá és az a szomorú, hogy sokak szerint még a másik fél a hibás, mert néha szeretne kimozdulni meg élő szóban beszélgetni.

2015. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, 2-es voltam. :)
2015. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!