Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek jó lenne így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek jó lenne így?

Figyelt kérdés
Lányok ti benne lenétek e egy olyan kapcsolatban ahol ritkán látjátok egymást a párotokkal, szóval hogy mindketten külön utat jártok lévén hogy fiatalok vagytok és amit hozz majd az élet azt majd meglátjátok. Persze őszinték lennétek egymáshoz, és azt a rövid időt is kihasználnátok ami rendelkezésre áll. Szóval arra vagyok kíváncsi hogy hogy jó lenne e egy olyan kapcsolat ahol mindkét fél azt tesz amit akar de ezt őszintén, itt most nem azt értem hogy fűvel fával kefélünk csakhogy teljes mértékben őszinték vagyunk egymással és nem kössük a külvilág tudtára a kapcsolatunkat hanem már már szeretői viszonyban vagyunk persze harmadik fél nélkül. Szerintem egy ilyen kapcsolat sokkal több izgalmat és szenvedélyt hordozz magában ti mit gondoltok? Ha meg egymásnak rendelt a sors akkor úgyis hátravan még az egész életünk.... :)
2010. márc. 15. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik csak én már éltem ilyenben. És egy idő után valamelyik fél úgyis nagyobb, mélyebb érzéseket fog táplálni a másik iránt, ami megköveteli azt, hogy "ne legyetek annyira szabadok". Utána pedig jön a veszekedés, szenvedés... Szóval elméletben jó, gyakorlatban nem. 20L
2010. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én ha nagyon szeretném a párom nekem így nemlenne jó :$ tali nekem minimum 1 héten 3 x
2010. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elég lenne egyszer egy héten látni egymást, és itt szerintem a hangsúly nem a találkozások számán van hanem az őszinteségen van. Mert ha akár 1 hónapig nem látom azt akit szeretek de miután már együtt vagyok vele az egész úgy is csak egyetlen napnak tűnik... :)
2010. márc. 15. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem működne. Persze mindenkinek más a jó, szóval lehet, h nálatok működni fog, de csak akkor, ha az elejétől így csináljátok.

Amúgy abban igazad van, hogy egy kapcsolatban szükség van szabadságra is, nem jó, ha egyfolytában éjjel nappal együtt vagytok, mert az embernek kell magára is kis időt szakítania és hogy barátaival, szüleivel is tudjon lenni néha...

2010. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
próbáltam, nagyon nem működött egy idő után. az egyik fél mindig többet szeretne, ez 100%.
2010. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!