Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendö ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendö ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hozzátok fordulok , mert már tényle nemtudom, hogy mit tegyek..3 évig boldog párkapcsolatban voltam.. Aztán megismertem egy fiút, mindig kijött hozzám ebédszunetbe, de ezt semminek nem vettem.. aztán észrevettem, hogy abrátommal 1 honapja kezd megromlani a kapcsolatunk, alig beszélunk stb,... szakitottunk. a csajok csináltak nekem egy bulit, elhozták a volt barátomat, amikor megláttam, annyira elkezdett dobogni a szivem..kibékültnk.. másnap rájöttem, hy ez hülyeség volt... a másik fiú, egyre jobban elkezdett érdekelni, mindig delvidotott, orákig tudtunk bezsélni, ... szakitottam a barátommal végleg... 3 hete, hogy nem láttuk egymást.. a másik fiu, azota is vár rám, sétálunk meg minden.. nagyon rendes.. de ma néztem egy közös képet a baromrol, és elkezdett hiányozni.. nem akarok rossz döntést hozni megint.. tegnap a volt barátommal éjszakáig beszéltunk, hogy ö megváltozik, meg, hogy beláttam, hogy hiányzik nkem.. de a smáik fiu is. mit tegyek?
2015. okt. 11. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindig előre nézz, ne hátra.
2015. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"hogy ö megváltozik" - miért, miben kell(ene) változnia?
2015. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

se az új fiú,se az exed nem elég jó neked!


legyél kicsit egyedül és keress majd idővel egy harmadik idegen srácot, amikor már elég érett leszel és lelkileg is rendben :)

2015. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!