Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elítélendő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő és nagyon gáz az, hogy úgy költöztem össze a pasimmal, hogy két év együttlakást után ultimátum, de ő ezt nem tudja, hogy ketyeg az órája?

Figyelt kérdés

Bő egy év után, esküvő helyett, jött az összeköltözés gondolata, merthogy ő nem akar(t? ) nősülni, én meg összeköltözni nem akartam, ám belementem, de azzal, hogy magamban megfogadtam, hogy oké, de csak két évre, aztán vagy esküvő vagy pá.


Persze azt is tudom, hogy könnyen beszélek még most, előre, aztán két év után ki tudja, hogy leszek-e olyan bátor ténylegesen kockáztatni azt, hogy netán a gyűrű vagy kalap-kabát kérdésre ő a kalap-kabátot válassza...


Mindketten egyedülállók, én 32, ő 39... Lassú víz partot mos módszer...



2015. okt. 12. 00:25
1 2 3 4 5
 11/41 Missi_Key ***** válasza:
91%
Miért akarsz esküvőt meg gyereket ha költözést nem...egy gyereket nem lehet ide oda rángatni, hogy bocs anyu nem költözik majd jövőhéten talàlkozunk.... Olyan lenne mintha màris elváltatok volna. Fura a logikád
2015. okt. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%
2 év helyett én 1 évet csinálnék a helyedben kérdező! úgy már talán okés.
2015. okt. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ezzel semmi gond. De én is egy évet adnék magunknak, ennyi idősen ez már elég kell legyen.

De szerintem csak az idődet pazarolod erre az emberre...már csak ezért sem adnék két évet. Várnál a semmire.

2015. okt. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz. Nem nem kell egyikőtöknek se igazat adni, hanem szakítani kellett volna, amikor felmerült a téma és kiderült, hogy nem egyeznek a jövőről való elképzelésetek.
2015. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, 32 évesen ennyi ésszel még életben van valaki és "párja" is van. Ez nem ultimátum vagy bármi más, hanem szimplán játszmázol. Nincs jobb ezért inkább nem akarsz egyedül amradni
2015. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Én értem mire gondolsz, nekem is volt ilyen határidőm, de nem arra hogy megkérjenek, hanem arra, hogy összeházasodunk szűkös időn belül, vagy ne húzzuk egymás idejét. Ha nem tudjuk eldönteni X év után, hogy mit akarunk, akkor annak a kapcsolatnak értelme nincs. Aki nem akar házasodni, azt kár erőltetni.


Jelen esetben, azt javaslom, hogy beszéljétek meg. Most mi a véleménye? Most sem akar házasodni, családot alapítani, akkor minek vársz még 2 évet a semmire?

2015. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
69%
Ha most 32 vagy, még 2 év a határidő amiről beszélsz, az nagyon sok de nem a házasság meg ilyenek miatt, hanem gyerekvállalás miatt, ha még nincs gyereked akkor ne húzd az időt, főleg ha nem is próbálkoztál eddig teherbe esni, én 31 vagyok férjemmel elég régecske próbálkozunk s nem akar összejönni, az idő nem kímél senkit, ne húzd az időt!
2015. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

A két év elég sok, ha gyereket is akarsz.

Az ő részéről meg csak időhúzás, hogy majd lesz valami, hátha meggondolod magad. Ő nem akar házasságot, nem akar gyereket. 39 éves, nem kisfiú már, hogy majd megérik a gyerekvállalásra.

36 éves nőként nem akarok gyereket, pedig férjnél vagyok, nagyon szeretjük egymást, több éve vagyunk házasok. Ilyen idősen már az ember ezt tudja.


Az a gáz, hogy ennyi idősen olyan naiv vagy, hogy azt hiszed, majd ezzel tudsz rá hatni.

2015. okt. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha most, 39 évesen nem akar sem esküvőt, sem gyereket, akkor szerinted 2 év múlva mi változna? Megkérdezheted pár hónap múlva, hogy már együtt is éltetek, hogy hogyan áll a kérdéshez, de 2 évet várni szerintem is felesleges időhúzás. Kivéve persze, ha vállalod, hogy sosem kéri meg a kezed és hacsak valami elítélendően alávaló módon nem esel teherbe, sosem lesz tervezett gyereked. Mert 39 évesen arra várni, hogy majd meggondolja magát... Ha 19 éves lenne, azt mondanám, hogy van értelme, de ilyen idősen hozzád hasonlóan már ő is szerintem nagyon tisztában van azzal, mit szeretne, hogyan képzeli a jövendő életét. És nem is hitegetett, megmondta neked kerek-perec, hogy nem akar ilyesmit, az a te naiv butaságod (már elnézést), hogy abban reménykedsz, ez változni fog. De az a szomorú, hogy ezzel csak magadnak ártasz, mert hozzá hasonlóan te sem leszel már fiatalabb, és neked meg a biológiai órád ketyeg, nem a képzeletbeli időhatáros, ami neki.
2015. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszed észre,hogy csak az idődet vesztegeted? Majdnem 40 ,tehát már nem fiatal, aki majd érik még, NEM akar házasságot, gyereket, akkor milyen határidőket adsz neki?

A végén Te fogsz koppanni, 32 évesen lehetne annyi eszed,hogy ne csöndesen reménykedj, hátha más lesz hirtelen.

Ráadásul még úgyse tűnik az írásodból,hogy annyira odavagy érte vagy valami. Keress egy hasonló vágyakkal gondolkozó férfit, aki megadja amire vágysz, mert ebből sajnos nem lesz boldog vég.

2015. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!