Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Először is szakítani nem szeretnék (ismét mivel 1szer már megtettük) szóval megoldásokat várok nem szakításra buzdítást. Újrakezdtük a párommal. 2 éve azért szakítottunk mert nem bírtuk elviselni hogy a távolság miatt alig látjuk egymást 3 évig bírtuk. Ez most megoldódott újrakezdtük. De a külön töltött 2 év alatt ő csajozott rendesen, élvezte az életet ezt elmondta, jó nekem is volt más pasi de akkor is valahogy gyötör a féltékenység. Amikor elkezdett megint keresni akkor is épp kapcsolatban volt, szóval titokban találkozgattunk majd lebuktunk. Mondtam neki azóta nem tudok benne bízni. De ő azzal érvel hogy ezt is miattam csinálta és hogy ő nem ilyen, ezt is megszenvedte. De bennem van a féltékenység, múltkor leellenőriztem az óvszeres dobozt és hiányzott belőle. Számonkértem, azt mondta a haverjának adta kölcsön a lakást amikor ő dolgozott és nem volt otthon de ez is ha így is van egy sunyi dolog mert a haverjának van élettársa és az élettárs elől bújkált akkor az én párom lakásában. Megígérte többet nem adja oda a lakást. Fel is akarta hívni nekem a havert de mondtam nem kell. Korábban nem volt jellemző rám a féltékenység de most nem tudok benne bízni. Bár elvileg engem soha nem csalt meg, de ahogy ismerem ha lett is volna valami nem vallaná be. Azt mondja költözzünk össze és akkor megnyugszom, meg hogy szeret, velem képzeli el az életét. De úgy zavar hogy voltak az életébe nők a szakításunk után és jól érezte magát, arra gondolok hogy tartja velük a kapcsolatot. Szerintetek jogos a féltékenységem?
2015. okt. 12. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Ő nem ilyen...." :)

Hidd el mindig ezt mondjuk...;)

2015. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát amennyit össze kínlódott amikor pár hónapig párhuzamosan én is jelen voltam és ugyanakkor kapcsolatban volt. Ja nem szexeltünk csak találkozgattunk csók volt néha.
2015. okt. 12. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:

És honnan tudod,hogy melleted nem fogja ezt megtenni?

Nállad a csók nem számit megcsalásnak?

1-es voltam

2015. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De annak számít én el is ítéltem emiatt és nem tudok benne bízni. Pont ezt magyarázom hogy féltékeny és bizalmatlan lettem nyílván amiatt mert bennem van velem is megteheti ezt, vagy megteszi. De ő azzal érvel hogy miattam tette ezt és nem érti mi a bajom amikor miattam elhagyta azt a nőt.
2015. okt. 12. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
szakítsatok!
2015. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"De ő azzal érvel hogy miattam tette ezt és nem érti mi a bajom amikor miattam elhagyta azt a nőt."....hűha a barátod nagyon tud hülye szövegeket nyomni.... :)


Én a helyedben hagynám a francba ha nem tudsz benne megbízni akkor már halott az ügy.

De én egyébként is úgy tartom ,hogy ami egyszer nem ment azt nem kell eröltetni.

2015. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja 1 voltam megint :)
2015. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
hát h téged akar, az sztem nem kérdés. Az viszont már ismeret és bizalom kérése, h a gatyájában tudja e tartani a kobrát
2015. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég gáz vagy, hogy még te vagy féltékeny a pasira, mikor ti is titokban találkozgattatok mikor a srácnak még barátnője volt... Hát figyelj, én nem bíznék meg egy ilyen pasiban. Eleve hülyeség volt újrakezdeni. Azt gondoltad, hogy majd évekig fog szüzen ülni és rád várni?
2015. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is írhattam volna, szóról szóra. Együtt voltunk, szakítottunk, újra összejöttünk. Nálunk is kevesebb gumi volt a dobozban, hatalmas veszekedés, hülye magyarázat, költözzek hozzá és akkor majd elhiszem hogy nem csal meg és akkor helyreáll a bizalom, csak engem szeret, velem akar élni, velem képzel el mindent, nem azért akart visszakapni, hogy mással legyen... Ennek ellenére a hátam mögött tartja azokkal a nőkkel a kapcsolatot akikkel jól elszórakozgatott a külön töltött idő alatt, habár állítólag egyik sem jelent neki semmit.

Szóval nem egyedi az eseted.


A féltékenységed jogos, szerintem figyelj oda minden gyanús dologra. Én is ezt teszem.

2015. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!