Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most felszínes a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most felszínes a párom és a külsőm miatt van velem együtt?

Figyelt kérdés
A pàromnak csak szèp,csinos exei voltak. Mèg mindig meg vannak a mobiljàban meg is mutatta őket. Megkèrdeztem tőle hogy ő mindig külső alapjàn vàlasztott? Azt mondta kapàsbòl hogy igen. Meg hogy mindenkinek ez szàmìt. Közbe vàgtam nekem jòkèpű se izmos se klassz pasim nem volt. Mind csak àtlagos volt. Engem jobban èrdekelt lehet e velük kapcsolat. Nem akarta elhinni.
2015. okt. 13. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert te sem gondolod komolyan? Az utolsó mondatod legalábbis biztos nem.

[link] Ez biztos nem jönne be lehet akármekkora szíve...

2015. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy egyàltalàn nem. De ha valaki pl. Hülye, buta az nem kellene. A pàromnak hazudtak, hisztis csajai voltak mègis elviselte őket a külsejük miatt. Èn csak a külső miatt nem tudnèk együtt maradni vkivel.
2015. okt. 13. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki a külső alapján dönt, hogy kémia vagy nem.
2015. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stainless ***** válasza:
A férfiaknál fontosabb a külső, őket először az fogja meg. :) Nyilván a külsőd is közre játszik, hisz olyan lánnyal aki nem jönne be neki, nem lenne együtt. De észre lehet venni hogy csak emiatt vagytok e együtt. Pl hogy nemcsak akkor keres amikor össze akar bújni veled, vagy szívesen van veled, vannak közös programok stb, látod rajta hogy szeret, akkor nincs gond.
2015. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Igen, akkor felszínes a párod, neki elhiheted:

"Megkèrdeztem tőle hogy ő mindig külső alapjàn vàlasztott? Azt mondta kapàsbòl hogy igen. "


Addig lesz veled, míg talál egyet, aki még jobban bejön neki.

2015. okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!