Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Egy 23 éves csaj eljött 45km-ről bulizni velem és a barátaimmal.Barátaimnak is mondta,hogy bejövök neki.Össze is jöttünk de fáradt volt ezért sok minden nem volt a discoba.Nem volt berúgva vagy ilyesmi!Megvártam vele a reggeli buszt és mielőtt felszállt a buszra adott az arcomra egy puszit.Még aznap rákérdeztem,hogy mi volt ez de csak annyit mondott,hogy nem tudja mit akar.(???)Meghogy nem tudnánk sokat találkozni és messze lakom.Hát szerintem 45km nem távolság,úgyh mindkettőnknek van autója.Meg igaz hétvégéim kevésbé szabadok de heti 3-4 alkalommal tudnánk találkozni.Hétvégét id megtudnánk oldani valahogy.
2010. márc. 16. 13:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én 28 vagyok.
2010. márc. 16. 13:46
 2/11 A kérdező kommentje:
Most még gondolkodik rajta de nem akarom sűrgetni de mégis olyan rossz ez a bizonytalanság!áááá
2010. márc. 16. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy picit. Kb. egy-két hét. Ha nem akar semmit, akkor ne is erőltesd. Amúgy köztem és a barátom között is kb.45 km-es a távolság még is meg tudjuk oldani és már 1 év 4 hónapja együtt vagyunk.
2010. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Msnen tudunk beszélni vagyis ha fent van,akkor az meg szerintem bunkóság ha nem irok rá,vagy nem?
2010. márc. 16. 13:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Ez a legfőbb. Ápold tovább a kialakuló "valamit" és majd úgy is elválik mi lesz belőle. Ha magától nem mondja egy-két hét beszélgetés után rákérdezhetsz, de ha neki is tetszeni fog a dolog és akar valamit, akkor úgy is tesz rá célzásokat. (Első voltam)
2010. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így van ahogy az előttem lévő szólt. Töltsetek együtt minél több időt, beszélgessetek minél többet, hogy minél jobban kiismerjétek egymást. Nem minden kapcsolat, úgy indul, hogy 1-2 nap után már jön a megható csók. Kis türelem. A 45 km kocsival aztán meg végképp nem sok de még busszal sem. Én is kb 30-40 km-re lakom b.nőmtől de több mint 1 éve együtt vagyunk.
2010. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2010. márc. 16. 14:18
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak komoly kapcsolataim voltak és leginkább nem miattam lettek vége.Szóval hűtlenség miatt lettek vége a másik fél végett.Nagyon megfontolt vagyok kivel próbálok meg valamit,mert csalódni nem akarok megint.Ő benne látom ezt és aztért igaz erőltetni nem akarom de,nehogy azt lássa,hogy nem "küzrdök érte".
2010. márc. 16. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 23 éves vagyok, a párom (ffi) pedig 28. Mi az interneten jöttünk össze vagyis ismerkedtünk meg egymással, és 100 km van közöttünk. Hétvégente én járok hozzá, meg néha ő is jön, mivel ő hétvégente is dolgozik. :-( MIndkettőnknek van autója, de én busszal járok fel hozzá (1 óra 45 perc), mert az nekem ingyen van. Ez a 45 km pedig könnyen áthidalható sztem.

2010. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak nem a volánnál dolgozol?
2010. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!