Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment kocsmázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment kocsmázni, én írtam neki fbon, látta is, de nem ír vissza. Ez normális?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 22:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi nagyon szereti, ha a csaj annyira ráakaszkodik, hogy még a haverjaival sem mehet el inni, mert folyamat telefonon nyaggatja.. furcsa, hogy a tiéd nem. Szerintem csak látni akarja, hogy igazán szereted, szóval írjál neki jó sokat, biztosítsd róla 5-10 percenként, hogy mennyire nem vagy képes meglenni nélküle, meg hogy aggódsz hogy épp megcsal, illetve kérdezgesd, hogy ő imád-e téged. Tuti, hogy előbb-utóbb válaszolni fog, csak írjál neki jó sokat, egy korsó sört ne tudjon nyugiban elkortyolgatni. 😈
2015. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Csajozás közben nehéz visszaírni, na. :D
2015. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
:Ddddd nem írok
2015. okt. 14. 22:55
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

11-es, elfelejtettél még pár fontosat, amit meg kell kérdezzen a kérdező:

1: a hááányadik sörnél tart

2: és még hááányat akar meginni

3: és mégis mikor akar hazamenni.


Kulcsfontosságú kérdések!! De szerintem ezeket illik telefonon megkérdezni, többször is, hogy biztosra tudja, hogy várnak rá!

2015. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha szórakozni vagyok, néha azért rápillantok a telefonomra, azon nézem az időt. Ha látok bejövő üzenetet, megnyitom, hátha valami fontos. Ha viszont nem sürgős, csak "szia, mizu?" akkor nem válaszolok rá, majd a buli után.

Hagyd szórakozni......

2015. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Csak ő folyamatosan online
2015. okt. 14. 23:39
 17/22 Költőnő? ***** válasza:
neked nincs életed? Egész este afölött a szar fölött ülsz és nézegeted h ki online?
2015. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Csak öt nézem meg néha más aligha érdekel
2015. okt. 14. 23:46
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Én is megnézem, ha valaki ír, hátha valami nagyon fontos, de nem írok vissza, ha valakivel épp ülünk valahol és beszélgetünk, mert nem azért találkoztunk, hogy aztán azt nézze, hogy másokkal cseverészek a mobilon.
2015. okt. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Noren1989 ***** válasza:
49%

K u r v á r a be volt rúgva, tudod, olyankor a frissítés gombra simán rátudunk ám nyomni, az írás viszont annál nehezebb...

26/F

2015. okt. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!