Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog?

Figyelt kérdés
Baratnom ugy viselkedik mint egy tisztasagmanias. A hetvegen wellnesezni voltunk,csutortokon nem furodtem le,penteken indultunk. Telefujtam magam dezodorral es parfummel de igy is eszrevette h nem furodtem. Mondta h furodjek le de nem akartam es azt mondta akkor nem jon el velem. Lefurodtem de az elso nap feszult hangulatban telt. Nem az elso eset,mason nem is szoktunk veszekedni. O napi 2x furdik szerintem ez nem normalis dolog h soha nem volt kellemetlen szaga sehol pedig ez hozzatartozik az emberhez. Mar probaltam vele beszelni de lekezelt total nyugodtan h en mar az elejen tudtam h nem viseli el amikor a pasi 1-2 napig nem furdik vagy nem mos fogat. Gondoltam ra h elviszem orvoshoz,szerintetek? 27F,baratnom 22N

2015. okt. 15. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát azért napi 5 perc egy zuhanyzás meg fogmosás, ez nem tisztaságmánia kérdése. Az, hogy napi 2x zuhanyozik ő az lehet azért tűnik neked soknak, mert te egyszer se. Nem semmi lehet 2 napos lehelettel csókolózni, ne legyél már ennyire igénytelen!!!
2015. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igenytelen es nem is csokolozik velem olyankor. Akkor se ha kapok be elotte ragot mert mindent megerez rajtam. Tegnap a fejemhez vagta h keressek magamnak olyan csajt aki megfelel az elvarasaimnak es eleg igenytelen hozzam. Ha ennyire konnyen lemond rolam akkor lehet nem is szeret.
2015. okt. 15. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Őneki más a normális mint neked, most vagy alkalmazkodtok egyik a másikhoz, vagy ott ette meg a fene az egészet, nem szeretés kérdése a tisztálkodás, hanem szokás kérdése.

Most komolyan, ha más minden rendben van, s szereted őt, nem lehet beiktatni egy esti zuhanyzást? Vigyed magaddal őt is!

Most disznó leszek, de pl nem zuhanyzol és orálisra fordul a dolog a pillanat hevében, nyugodt szívvel adod a szájába, vagy hirtelen felszöksz s elfutsz leöblíteni magad?

Gondold magad az ő helyébe, mi lenne ha nem zuhanyozna ő? Ha nem mosna fogat, lenne gusztusod hozzá?

Nem vagyok én tisztaságmániás, tőlem pl térdig állhat a por, és a férjem se az, de annyi határa legyen már az embernek, hogy megtiszteli a másikat azzal, hogy nem 2 napos izzadtsággal fekszik be mellé.

2015. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy látom mindkettőtöknek gondot okoz, hogy a másikhoz közelítsetek a szokásokban. nyilvánvaló, hogy hosszú távon nem fog jól működni köztetek a dolog
2015. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj de visszab-.asznék minden itt rinyáló embert 100 évet az időben, amikor nem volt még forró fürdő, szappan, tusfürdő és napi sok-sok percnyi fürdés.


Nem tudom akkor az olyan emberek mint ti öngyilkosok lettek, mert annyira nem bírták vagy csak becsavarodtak? Vagy ami 99%, alkalmazkodtak az akkori korhoz...


Én sem fürdök, csak kb. heti 5-6 napon. Szex előtt mindig lefürdök amúgy, mosok napi 2x fogat, főleg szintén csók/szex/tali előtt, borotválom magam a farkamnál rendszeresen és stb, de szerintem aki be van csavarodva a fix napi 1 fürdésért (különben halál), azzal valami baj van. Az emberiség túlélte pár millió évig napi egy fürdés nélkül is. Nektek is legyen már hozzá képességetek. Vagy ha nem is, de legalább fogadjátok el azt, aki nem ilyen.


Kérdező semmi baj nincs veled. Te képviseled az átlagot, a barátnőd meg az átlagnál kicsit joban érdeklődik ezek iránt. Csak sajnos ezt nem tartja meg magának, hanem rád is erőltetné.


23/F (legutóbb 2 napja, kedd reggel fürödtem, most megyek el majd nemsoká megint)

2015. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 23 éves, a szappan már 200 éve is létezett, forró fürdő is, ha nem is fürdő meg folyóvíz formájában is mindenhol, de legalább lavórban tisztálkodtak az emberek, vagy tóban, folyóban, vízben. Amielőtt megjelent volna a szappan pedig hamut, homokot, agyagot használtak, meg olajakat.

Erről ennyit.

Nem visszafelé kell haladni a korral, hanem előre.

Menj fürödni!!

2015. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: De nem fürödtek olyan alaposan és gyakran, mint ma.


Nagymamám mesélte, hogy az 1930-1940-es években is kb. heti 4-5 alkalommal volt egy lavornyi víz, amiben megmosakodhattak szappannal. Semmi fürdés, vagy állás 20 percig a zuhany alatt, esetleg forró fürdő.


Én sem mondtam mást, csak hogy elég heti 4-5-6 alkalommal fürödni. Nem kötelező minden nap.


Azt meg kérlek ne mondd, hogy te egy csomó mindenben nem vagy szkeptikus azzal kapcsolatban, hogy a múltban jobban mentek a dolgok, mint manapság.

2015. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!