Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmre folytonos düh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmre folytonos düh kitörések törnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy 20 éves lányról van szó... A kapcsolat elején is már rendkívül ragaszkodó volt és féltékeny ha lájkolni merten egy lány képét elképesztő hisztiket csinált... az állandó téveszméi közé tartozott h én megcsalom meg más nőt keresek... holott egy nap rengeteget több órát beszéltem vele mindig mentem hozzá ha tudtam minden szavamat megtartottam... középiskolás korában állandóan csúfolták és kiközösített volt kissé burokban nőtt fel tulajdonképpen az anyjáék mindent megadtak neki de ugyan akkor nagyon szigorúak voltak vele és baszogatta elég rendesen meg terrorizálta az anyja... mindent képes támadásnak venni egy ártalmatlan viccet is pl ha megyek hozzád főznöd kell ezt meg ezt meg ezt... úgy véli túlzottan kritikus vagyok hozzá és ez idegesíti azt hiszem leginkább de nekem az egyetlen problémám az h ha megígér valamit tartsa... ha nem bírja tovább vagy nem éri el amit akar szakítással zsarol... nem tudom ilyen téveszméi vannak rólam amit nem hogy nem tettem de még csak nem is gondoltam... mit lehet az ilyennel csinálni a szakításon kívül? ha egyéb kérdés van kérdezzetek

2015. okt. 15. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, a szakitason kivul szerintem a pszichologus lehet megoldas. A duhkitoresek lehetnek a depresszio jelei (tapasztalat), a tulzott feltekenyseg pedig azert van, mert a multban valaki teljesen kiolte belole a bizalmat(ez is tapasztalat). A kikozosites is okozhat depressziot, amit talan maga a beteg sem tart depresszionak, mert megtanult elni vele, de attol meg a belso nyomas ott van es tonkreteszi az eletet. Menjetek el egy orvoshoz, meg ha erosnek is hiszi magat es ellenzi.
2015. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

A csajod bipoláris.Menekülj ahogy tudsz,tönkre fog vágni.

2015. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg le nem lépsz, szervezd meg a menekülési útvonalat!
2015. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!