Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi srác ráhajtott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi srác ráhajtott a barátnőmre, és tehetetlen vagyok - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én barátnőm barátja voltam, és végül így jöttünk össze, de itt van ez a gyerek, akivel végigveszekedték, ordítozták, gyűlölködték az elmúlt hónapokat, és úgy veszem észre, hogy hiába mondja barátnőm, hogy utálja... Más jellegű érzései is vannak iránta.
2015. aug. 14. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekirontottam párszor, és végül a barátnőm állított le. Mondtam neki, hogy jelentse fel, vagy valami, és nem akarja.
2015. aug. 14. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

kétszer szájba vágod,egyszer jobbról,egyszer balról

ezen mi olyan bonyolult ?:D

a csajjal meg elbeszélgetsz a kapcsolatotokról és hogy a menekültet kerülje el,mert veled van együtt.

2015. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret akkor veled van! Ha meg ettől függetlenül melléd kacsingat akkor egyszerűen nem egymásnak valók vagytok.

több csaj mint kolbász!!

Keress tovább, es ne ragadj le. Ha mi dent megtettel azert a kapcsolatert akkor nincs min rágódnod, men rajtad múlik!

2015. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menekultet xDD ez jo! Ebbol mar szlogen lesz. Neha enis le menekultezek kulfoldieket.
2015. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!