Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szünetet kért.....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szünetet kért.. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt mind a 2en most kezdtük az egyetemet és ezért keveset találkoztunk szeptember eleje óta. A lényeg hogy fokozatosan éreztük hogy eltávolodunk (kb másfél hónapja nem is szexeltünk). De egyikünk se tett semmit mert vártuk hogy majd megoldódik. Hétfőn ellógtam pár órámat hogy találkozzak vele a szünetében és beszéljünk. Bevallotta hogy már nem szeret annyira és nem tudja van e értelme "erőltetni a dolgot". Én viszont szeretem és ha kell akár a 0ról is vissza akarom kapni. Tudom hogy ő is szeret (még ha nem is annyira mint korábban)viszont ő olyan személyiség hogy ha nehézségekbe ütközik sokszor feladja. Negyedik napja nem beszélünk de én majd megőrülök és alig bírom ki hogy ne hívjam fel. Nem akarom úgy elengedni hogy meg sem próbáltuk. Szerintetek mit kéne csinálnom. 19/F

2015. okt. 15. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Szünetet kért!

Adj neki szünetet!

De ne csodálkozz, ha van valakije, és legyél résen a te új kapcsolatodat illetően!

2015. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szerintem fel kene hivnod! Vagy most pontosan mit mondott? Ha szunetet kert akkor vajr meg egy kicsit es aztan hivd fel es akkor;

A) Leultok dumalni

B) elviszed vmi nagyon kiraly helyre. Valami kialto vagy bringohinto bar ehhez mlstmar hideg van...vagy valami akciodus

2015. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Semmit ne tegyél.A szünet alatt odeverik neki páran.Most mi van abban?
2015. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ribizli a csaj. Vagy már alávágtak, vagy csak tervben van. Sajnálom srác, fogadd együttérzésemet. Ne bízz a nőkben.
2015. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első:Kösz a tippet de résen vagyok....nincs más a képben

Második:Köszi

Harmadik:Én verek oda neked egyet-kettőt....nem vagyok olyan hangulatban hogy bunkókat hallgassak

2015. okt. 15. 21:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Negyedik téged észre se vettelek.....
2015. okt. 15. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

#5

Másfél hónapig nincs punci,és máris bebuzulsz?

Kösz,kihagyom.

2015. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is alakul valakivel valami. Gyakorlatilag 1,5 hónapja szünetet tartotok és még szünetet kér? Nehéz mást elképzelni.
2015. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy bunkó hozzászólások voltak, de attól még igazuk volt. A nőknél a szünetkérés konkrétan felér egy szakítással, csupán arra várnak, hogy az új hapsi 100%-ban be legyen biztosítva. Gondolom, ő is 19 éves lehet, mint te, tombolnak benne a hormonok, hetek óta nem szexeltetek, hát igencsak esélyes, hogy már be is akasztott neki valaki. Szóval neked már csak arra kell várnod, hogy bejelentse, nem fog tovább működni köztetek és ezennel szakít. Pár nap múlva már egy másik sráccal fogod látni kéz a kézben. Nem bántásból írom ezeket, hanem előtted már sok nő megtette ugyanezt sok férfival.
2015. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne eroltesd. en is 2 éve vagyok együtt a baratommal, iden kezdtem az egyetemet, o mar dolgozik.

nehéz megoldani, de megis heti 3-4x talalkozunk. a maradék napokban pedig telefonalunk amikor tudunk. ha 1,5 hónap alatt megromlott a kapcsolat, mi lesz 5 év alatt?es valóban a szünet jó eséllyel jelenti a végét..

amúgy egy városban tanultok? ha igen akkor még nagyobb a gáz, hogy mégse talalkoztatok stb...

2015. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!