Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak baratsag, vagy szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak baratsag, vagy szerelem? Nagyon Fontos!

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam. Mindig egyutt jarunk suliba, es onnan haza is. Szunetekben egymas tarsasagat keressuk, A szabadidonk nagy reszet is egyutt toltjuk. A haverjai helyett mar parszor engem valasztott(hivtak kosarazni, de o inkabb velem jott kosarazni). A csaj osztalytarsainkat ugymond 'lenezi', vagyis mindig hangsulyozza, hogy mekkora hulye libak. Msn-en minden nap beszelunk. Ha valami baja van velem osztja meg. Talan tobbet erez a baratsagnal? Milyen jelek lehetnek? Sok valaszt kerek es lehetoleg komolyakat:)
2010. márc. 16. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem többet akar.

L18

2010. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a legjobb barátjának tart, de sohasem lehet tudni.
2010. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is így próbál feléd közeledni, csak nem meri nyíltan kimondani mert valószínűleg , lehet, hogy te vagy az első értelmes lány az életében akiben a "nagy ő-t" látja. Légy türelemmel, vagy ha nincs türelmed kérdezz rá , hogy mit érez irántad , azon kívül, hogy szeret veled kosarazni, meg egy buszon utazni.
2010. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
sokszor 'megdicsert', hogy milyen jo, hogy nem vagyok olyan plazacica mint a lanyok tobbsege...szeretek focizni, sportolni, bringazni jo sokat, forma1et, hokimeccset nezni, vannak jo beszolasaim...es soha nem tudunk osszeveszni:)...en is szeretnem, ha tobb lenne koztunk, de nagyon nem merem neki elmondani...majd nyari vakacio elejen, es ha nemet mond, legalabb lesz 3 honapom felejteni...vagy nemtudom, hogy mi legyen...
2010. márc. 16. 15:52
 5/17 anonim ***** válasza:

"szeretek focizni, sportolni, bringazni jo sokat, forma1et, hokimeccset nezni, vannak jo beszolasaim.."


ezektől lehet hogy havernak néz.nem mondom hogy biztos,de előfordulhat. amúgy meg próbáld ki mit csinál ha nem keresed a társaságát,megy e utánad, és meglátod mennyire vágyik a társaságodra

2010. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ha osztalytarsak hivnak valahova minket, ha en nem megyek, o is talal kifogast, hogy ne menjen...ha valaki beszol nekem(csaj osztalytarsunk), egybol kiall mellettem, es nem nezi, hogy mennyire serti meg ot...ha szomoru vagyok, mindig addig kerdezi, hogy mi bajom van, mig el nem mondom, mindig megvigasztal...
2010. márc. 16. 16:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Érdemes megpendítened neki, hogy komolyabban érdekled. Találj rá alkalmat! Hívd el őt valahova, kérdezd őt azokról a csajokról, akik bejönnek neki. Ha mindent megbeszéltek, gondolom, ezt is le fogja mondani. Te is mesélhetsz neki arról, hogy neked olyan pasik jönnek be, mint ő.

A szünidőig ne várj! Addig összefuthat valami másik nőcskével, és mivel tőled csak barátságot kap, elcsavarhatják a fejét.

2010. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de epp az, hogy soha nem beszel egy csajrol sem...a baratainak sem mondta meg, hogy bejon neki egy csaj...ha jol tudom, eddig nem volt csaja...ezert ilyen felenk?...de 18 evesen nem kellene kicsit batrabb legyen?
2010. márc. 16. 16:42
 9/17 anonim válasza:
ha ilyen jo barátok vagytok akkor én a helyedbe ugy csinálnám elötte h valami bánt ö akkor ugyis rákérdez.és elsirnád neki h milyen helyes az a másik fiu h téged mennyire érdekel rögtön megtudod ha kicsit zavartan viselkedik ha többet akar akkor ezzel megsérted öt de meg is tudod a választ,
2010. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért nem beszél neked más csajról, mert éreztetni akarja veled, hogy nem érdekli más. Szerintem repülj rá, mert egy kicsit félénk a srác.
2010. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!