Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom aggódik, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom aggódik, hogy nem foglalkozom vele, mert nem válaszolok rögtön az sms-eire?

Figyelt kérdés

Minden nap ìrunk egymásnak 2-4 üzenetet. Péntek estétől vasárnap délutánig nála vagyok, ezen felül sokszor egy hétköznap esteis találkozunk, együtt vacsizunk. Már máskor is szóba hozta, hogy nem írul rögtön, miért. Mindig megnyugtatom, hogy dolgozom, vagy mást csinalok, filmezek, zuhanyzok stb.

Mindig mondta h hulye, es nem tudja miert aggódik. Heti többször mondjuk egymásnak h szeretlek".

A héten is volt jogy tobb ora volt mig valaszoltam. Nap kozben vegzem a dolgom, eszem, dolgozom, gépezem stb. De volt hogy en irtam neki eloszor reggel, hogy jo reggelt, stb stb. Erre ma irja h vmirol akar beszelni es h reméli átvészeljuk. Erre eljezdtem izgulni, bar gondoltam h ez a baja, mert egyik nap mikor nem valaszoltam neki 3 oraig irt sms t h minden ok e. Erre kiderult dms/ben h igen ez a baj, megnyugtattam h szeretem. Mobdtam este agyon puszilgatom. Ma este mek at hozza.

De valamelyest idegesit h ennyire paranoias.

Szerintetek ogazsm van? Nem hidzem h okoz adok neki ra h ketelkedjen a szeretetemben.

Amugy nagyon erzekeny, kedves, ragaszkodo.

En 22 l, o 24 F.



2015. okt. 16. 16:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek ma este mondjam neki h egy hulye, mit aggodik, mikor nem adok ra okot. vagy inkabb csak adjak neki sok szeretetet?
2015. okt. 16. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a másodikkal mindkettőtök jobban jár.
2015. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy dugás közben nem a hülye sms-eivel foglalkozol.
2015. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!