Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az anyja?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve és 4 hónapja vagyunk együtt eddig nem volt semmi gond vele de mostanában 1 héten 1-2x találkozunk az anyja miatt, mert ilyen-olyan kifogásokkal nem engedi be, hogy találkozhassunk. Pl. este van( igaz eddig is akkor jött a legtöbbször), veszekedni fogunk, ez meg ez a program van most, nem rakott rendet és még cifrábbak is, amiket az elején úgy gondoltam, hogy valósak de most már egyre inkább az az érzésem, hogy direkt csinálja.Mindketten egyetemisták vagyunk és otthon élünk (neki sincs apja és nekem sem), ezért érthető, hogy bizonyos keretek között még az ő szabályaikat követjük de szerintem ez durva korlátozás már egy 22 évesnek. Ebbe fog tönkremenni a kapcsolatunk, hogy személyesen már nem is találkozunk csak a facebookon tartjuk a kapcsolatot pedig ennek nem kellene így lennie. Az előző barátnőjét, mikor tinédzser volt barátom elvileg el is tiltotta tőle.Normális ez, hogy ennyire korlátozza és irányítja a kapcsolatunkat ilyen módon? Nem értem mi történt vele nem voltunk rosszban.
2015. okt. 16. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy romlott a tanulmányi eredménye a barátodnak, és az anyja nem akarja, hogy a fiacskája idő előtt elcsessze az életét?
2015. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. okt. 16. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem,a srác láncra van verve vagy miért nem tudtok máshol találkozni?Nem jöhet ki a házból?
2015. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem jön el otthonról, mert az anyja nem engedi neki ő pedig nem fog ellentmondani neki.
2015. okt. 16. 19:58
 5/5 anonim válasza:
Prólj kedveskedni az anyjának. Ha látja hogy kedves segítőkész...stb vagy akkor lehet más lessz a véleménye rólad. Ha ez nem válik be akkor simán mondd meg a barátodnak, hogy ez téged k*rvára zaver
2015. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!