Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy láttam a facebook beszélgetését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is ezzel kapcsolatosan tegnap már kiírtam egy kérdést, de azóta sokat gondolkodtam, és sajnos nincs kivel ezt megbeszélnem. Ezért fordulok hozzátok. A barátommal márciusban lesz 3 éve, hogy járunk. Én az orvosira járok, fogorvosnak, pontosabban szájsebésznek tanulok, idén vagyok másodéves, ő pedig szakmát végez, nehezen érti meg azt, amit átélek. Sokat tanulok, majdnem kitűnő vagyok. Emellett vele is heti 3x találkozom, úgy értem, 2x vagy 3x ottalszom nála, és még hétközben is összefutunk néha. Beszélni meg minden nap beszélünk. A szex terén, én azt hiszem mindent megkap tőlem, mármint ha pl. én nagyon fáradt vagyok, még akkor is gondoskodom arról, hogy érezze azt, mennyire szeretem. Fiatalok vagyunk, mégis szóba került már köztünk, hogy majd egyszer család, meg miegyéb... Aztán tavasszal egyszer, mikor ott voltam náluk, és ő elment letusolni, én leültem a gép elé, valamit meg akartam nézni, és pont akkor írt neki egy csaj. Nagyon rosszul lettem, mivel szexchatelgettek egymással, kiborultam, de nem szóltam semmit, hogy láttam, csak megmondtam neki, hogy érzem, hogy baj van... Eléggé összevesztünk, aztán meg mint akit kicseréltek, hozott nekem virágot, meg gyertyafényes vacsora, ilyesmik. A csajt letiltotta. Egész nyáron nagyon jó volt, és mostanában is azt éreztem, hogy ilyen jó még sosem volt, éreztem, hogy megért engem, hogy mellettem áll, mikor nehéz a suli. De a napokban elkezdtem gyanakodni, mindenféle jel arra utalt, hogy megint talált magának egy "beszélgetőpartnert", és tegnap, megnéztem, és tényleg. Nagyon szégyellem magam, én sosem néztem még bele a facebookjába szándékosan, de egyszerűen éreztem, hogy van valami. Ismerem a lányt, minden reggel látom... :/ Megint mondtam a barátomnak, hogy ha engem megcsal akkor vége, de nem vallotta be a dolgot, annyit mondogatott, hogy csak engem szeret, nagyon, és egyébként érzem, hogy így van. Komolyan nagyon törődő velem, ilyen még sosem volt. És persze én sem mondtam el neki, hogy láttam. Szeretném megérteni a dolgot, szeretném tudni miért nem vagyok neki elég, mikor komolyan szívem-lelkem kiteszem neki. De nem merem neki elmondani... nem volt szép dolog tőlem :( Csak vegyek egy nagy levegőt és bökjem ki?


2015. okt. 16. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen!Mond el hogy,téged ez rosszul érint és ha valami hiányzik szex téren beszélje meg veled,és ne más nők szavai kényeztessék mert te szeretnéd....de ovatosan.
2015. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Erre mit lehet mondani? Tipikus medika vagy aki a bunkókra bukik. 99 százalékotok ilyen, beszéld meg a barátnőiddel nagy tapasztalatuk lehet a témában.
2015. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát második, nem tudom miért válaszoltál, ha egyszer nem válaszoltál :( Nem volt a barátom mindig ilyen. De remek, hogy általánosítasz...
2015. okt. 16. 20:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
58%os le lehet nyugodni a .csába, semmi közöd kivel van, mit tanul, mit akar elérni. Ha te otthon üldögélsz a méltóságos melód után a tökeidet vakargatva szín egyedül az a te bajod, de emiatt ne másokat oltogass!
2015. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
58 %- os, kötekedőek és agressszivak a kommenjeid..
2015. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Mond neki, hogy szeretnél vele beszélgetni, aztán igen vegyél egy nagy levegőt és bökd ki. Majd meglátod mi lesz! Sok sikert remélem megtudjátok beszélni!
2015. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva túl jó vagy hozzá
2015. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt hogy érted? Én mindig csak azt érzem, hogy kevés vagyok, mindig csak kevés...
2015. okt. 16. 21:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Mivel Te ismered úgymond magatokat (habitus, kötődés, hátteretek stb.stb.) így ismeretlenek nem nagyon tudnak túl okosak lenni ilyen kérdésekben, lévén mindkét megoldásnak (borítsd a "bilit" vagy sem) vannak előnyei és hátrányai. Én a helyedben ezeket mérlegelném, amelyik plusszosabbra jön ki azt alkalmaznám mivel annak nagyobb a várható értéke :-) Ez tudom eléggé nesze semmi fogd meg jól, de mindenképp írni akartam valamit, mert végre egy értelmes kérdést olvashattam. Különben a másodév az majdnem olyan jó mint egy foghúzás :-D ,jó mondjuk én ÁOK-t végeztem, de eléggé rühelltem az első két évet (az anat az tényleg érdekes viszont), ámde a 3. évtől egész jó élmény volt mivel onnantól érdekelt igazán).

Majd holnap ha eszembe jut még kicsit átgondolom az esetet, hátha valami használhatót is ki tudnék nyögni :-)

2015. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, ha esetleg bármi eszedbe jut, azt örömmel fogadom, mert nagyon nehezen tudok tanulni, mivel én is csak ezen gondolkodom :///
2015. okt. 16. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!