Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a pasik?

Figyelt kérdés

Ha kérek valamit,az első válasz nem.Utána megcsinálja/ideadja/behozza/mittudomén,de az első válasz nem.

Csak én vagyok túl érzékeny erre?

Én rögtön ugrok ha kér valamit,visszafelé ez miért nem működik?

Ja és persze utána ő van megsértődve,mert nem kell segíteni.


2015. okt. 17. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Hát nem tudom, de nekem apukám is ilyen. Ez biztos valami genetikai kód. Mindig kérem tőle, hogy pl. hozzon nekem a boltból kenyeret, erre ő mondja, hogy dehogy hoz, hát nem fog csak ezért elmenni a boltba, én meg mondom, hogy jó, akkor ne. Elmegyek én, erre ő is vesz, és lecsesz engem, hogy miért vettem magamnak :DDDD Mindig ilyen.
2015. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyennek vagyunk teremtve, nem tehetünk róla.
2015. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nemtől függ. Pasiba és csajba is ismerek egy csomó ilyet.
2015. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ugrani. Nálam bevált!

Én egy kicsit bekeményítek néha, főleg ha ő pakol szét, egyszerűen szólok neki, hogy lesz szíves elpakolni maga után, ha szétfröcsköl az akvárium körül, vagy ha főz magának és otthagy mindent olajosan:D

Egy idő után elkezdi megtanulgatni, hogy ha pl dolgozok, nem fogok tudni elpakolni utána, tehát neki kell előbb-utóbb, nem ússza meg. Ha égse teszi, megkeserítem a napját, szívatom mindennel (nem hisztizek!) :)

2015. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyenek a pasik, hanem vannak ilyen pasik. Ugyanúgy, ahogy vannak ilyen nők is.
2015. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!