Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés

Szegénységben nőttem fel,amim van,azért keményen megdolgoztam. Saját házam van,amit ketten a kőművessel építettünk(tényleg mindent én csináltam, a betont kevertem,csempéztem, festettem,stb.)Munka mellett leérettségiztem,közben vettem kp-ra egy autót,aztán kitanultam még egy szakmát.Rendszeresen sportolok,egészségesen élek,ritkán kérek segítséget, bármilyen ház körüli munkát megcsinálok.

A kapcsolataimban a pasik mindig fikáznak. Az egyik állandóan tesztelt mikor suliba jártam,töriből, földrajzból,aztán fikázta a főzési szokásaimat, a mostani párom pedig a sport miatt fikáz. Minek edzek,kisebb lett a mellem,stb.

Ki érti ezt?Irigyek vagy mi van?Nem vagyok se beképzelt, se flegma,egyszerűen csak élem az életem, nem értem miért nem tudnak velem örülni egy-egy kisebb sikeremnek? Kiburkoltam egyedül a fürdőszobámat, abban is csak a hibát keresik,pedig nagyon szép lett.100 kilóról lefogytam 70-re, azóta is sportolok,mert soha többé nem akarok kövér lenni.

Az elismerés helyett mindig csak a bántást és beszólásokat kapom.

Miért ilyenek?


2015. szept. 3. 05:55
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
Mert melletted valószínűleg értéktelennek érzik magukat, vagy kiakarnak sajátítani, és uralkodni akarnak rajtad.
2015. szept. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen viselkedés annak a jele, hogy nem tudnak szeretni.

Nem alkalmasak szerelmi partnernek.

2015. szept. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

... és még valami. Nem lehet, hogy Te is működtetsz valamilyen férfias, harcias energiát, amit éreznek? Nem szándékos működtetésre gondolok! És arra így válaszolnak.

Ettől még olyan ember nem fog így reagálni, aki egészséges.

Csak mondom, hogy ez is közrejátszhat.

Sokmindent megcsinálsz önállóan, ami maszkulin erőt feltételez, ezért jutott ez eszembe.

2015. szept. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért csinálok önállóan mindent,mert rá voltam utalva,soha semmi segítséget nem kaptam.
2015. szept. 3. 06:42
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk azért nőként burkolni nem semmi dolog. :D


Szerintem is valami olyasmi lehet a dologban, hogy nem vagy elég nőies. Bár engem nem zavarna, ha ilyen gyakorlatias vagy. Próbálj meg nőiesebb lenni, vagy keress másik partnert.

2015. szept. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is kicsit férfias vagy, én is nő vagyok, de ha van komoly kapcsolatom, akkor a férfira hagyom a férfiasabb munkát, hagy érezze hogy fontos. Meg talán tul határozott, én csinálom meg, ezért én döntők stb.. a kapcsolatban meg ugy szeretik, ha megbeszéljük ketten és megosztjuk a munkát is.
2015. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Először azt gondoltam, hogy ezeket a sorokat egy férfi írta, kedves kérdező!

Le a kalappal előtted! Valószínüleg azért viselkednek így veled ezek a pasik, mert mindezt nekik kellene villogtatniuk, amit te önerőből elértél az életedben, de ők ezt nem mondhatják el magukról.

Tanácsot csak annyit tudok adni, hogy légy türelemmel, majdcsak eljön az Igazi.

Amúgy hány éves vagy?

2015. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

próbálják kiölni belőled azt, hogy mindenben sikeres legyél és tőlük kérj segítséget...mert pl cikinek tartják, hogy a nő kiburkolta egyedül a fürdőszobát...

olyat keress aki nem fikáz!


22F

2015. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
ja és grat a teljesítményhez :) csak így tovább, kapcsolatban is legyen ekkora sikered :)
2015. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

>Miért ilyenek?


Nem "a pasik" ilyenek, hanem az a néhány gyökér, akivel véletlenül összehozott téged a balsors. Hidd el, sokan megbecsülnék mindazt, amit csinálsz/elértél.

2015. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!