Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy valakivel minden oké, mégsem jön össze neki párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Igazából ez a cikk gondolkodtatott el, és sajnálom, hogy nincs alatta kommentelési lehetőség, érdekelt volna az olvasók véleménye. Na, de majd itt.:)


[link]


A "sportos, diplomás, intelligens, kedves, romantikus, jóképű" 32 éves férfi, akinek sosem volt párkapcsolata, pedig mer is kezdeményezni, de maximum rövid ismerkedésekig jut.


2015. okt. 19. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de sajnos van ilyen.

Lehetnék én az egyik példa. Vannak a körülmények, tudod... nem csak az egyén számít.

Nekem volt már kapcsolatom, de sokkal nehezebben jön össze mintha mások lennének a körülmények :)

2015. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak bőven,én is hasonló helyzetben vagyok,bár én még csak esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem...:/

Pedig nem vagyok csúnya sem...

Jóképű nem vagyok,meg nem futnak utánam a nők,de azért vannak nekem is előnyös tulajdonságaim bőven... :)

24/F

2015. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Elolvastam, és egészen addig komolyan is vettem, amíg el nem ért oda, hogy a csajok miatt lett oda a munkája, a pénze, a birtoka, stb. Hogy?

Ezek után nagyon olyan szaga van a dolognak, hogy mindenki hibája, csak nem az enyém...

2015. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Sok múlik a szerencsén is. Az biztos, hogy aki mellett van egy társ, annak kb. minden 10x könnyebben megy az életben, mivel nem egyedül kell megbirkóznia a nehézségekkel, meg jó érzés lehet a tudat, hogy van valakid, akit szeretsz, és ő is szeret téged, akinek ez megvan, annak eleve sokkal jobb lesz a közérzete, jóval sikeresebb lesz. Akinek viszont ez soha nem jön össze (most mind1 hogy a saját hibájából, vagy önhibáján kívül), annak könnyen tönkremehet az élete minden téren, mert a szeretet a legfontosabb dolog az életben, anélkül nem lehet boldog életet élni.
2015. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Kezdjük ott, hogy mindenkivel van egy kis "bibi". :-D De az, hogy valakinek nincs párkapcsolata, ez nem csak rajta múlik. Illetve annyiban múlik rajta, hogy milyen partnert keres, és milyen attitűddel érkezik egy új ismeretségbe.

Van ismerősöm több is, aki nem, vagy nehezen talál párt. A lányok általában abba a hibába esnek, hogy (bocsi leegyszerűsítem) prostinak "adják ki" magukat, miközben férjet, hosszú távú kapcsolatot keresnek. Nyilván így csak olyan pasit tudnak elkapni, aki nem a leendő családanyát látják bennük, ennek mindig csalódás a vége. A pasik terén kb ugyanez a helyzet, csak a másik oldalról. Úgy tesznek, mintha egyszeri kalandod keresnének, minden mozgó dologra rárepülnek, pedig nem is azt akarják.

Szerintem előszöris el kell dönteni, hogy ki vagyok én, és mit akarok. Ha ez megvan, akkor nagyságrendekkel több az esély arra, hogy megkapom, amit akarok.

Azt kérd, amit szeretnél, ne mást!

A másik probléma mag a kompromisszum-képtelenség. Ha valami nem tetszik a másikban, akkor nem megbeszéljük a dolgot, hanem szakítunk, és keresünk mást. Nyilván van olyan dolog, amit valaki nem tud tolerálni, de ezt érdemes minél hamarabb kideríteni. Apró hülyeségei pedig mindenkinek vannak, ezeket meg kell beszélni egymással, és valami kompromisszumot találni, hogy mindkét félnek megfelelő legyen, és mehesenek tovább a dolgok.

2015. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem létezik. A pasinak önbizalom és önértékelési gondjai vannak. Lehet egyéb rossz tulajdonsága is, amit randin mindenki kiszúr, saját magát kivéve. Pl. csak a saját hangját szereti hallani, nem érdeklődik a másik iránt. Sótlan, anyagias,vagy anyuci kicsi fia, túl tapadós, megfojtja a másikat, stb. Az meg hogy emiatt rúgták ki, röhej és pont 12 év kitartó keresgélés után... Attól, hogy valaki egyedül van még nem kell, hogy depressziós legyen és ne tudjon dolgozni. Aki önmagában nem boldog, az hogy várja el mástól hogy szeresse őt, mikor önmagát sem szereti és egyedül tehetetlen. Elég intő jel, ha a 2., vagy 3. randi után tűnnek el mindig a nők mellőle.
2015. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem valami nem kerek a fickóval.

Számomra az volt egy beszédes dolog, hogy a csaj mindenhonnan letiltotta. Nem hinném, hogy csak azt akarta megúszni, hogy magyarázatot adjon. Szerintem aki ilyet csinál, az tart a másiktól, úgy érzi valami nincs rendben vele, így jobb a békesség és inkább nyom nélkül elmenekül.

Ugyanígy az sms-ben hirtelen pattintás. Kell, hogy legyen valami nyomasztó, "elnyomó" ebben az ürgében, hogy mindenki jobbnak látta továbbállni.

Ha meg igaza volna, hogy a nők ennyit válogatnak, meg ki nem mondott paráik miatt elhajtanak mindenkit, akkor nagyon sok facér csaj lenne. Ja, de nem, hisz a másik halmaz foglalt, akikhez odamegy egy mosoly után.

2015. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

igen, lásd én.

26/f

2015. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!