Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, hogy nem reményked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Jól teszem, hogy nem reménykedem, nem áltatom magamat?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem a pasim, mert szabad akart lenni, és ismerkedni... De sírt, és közös ismerősöktől tudok róla, hogy ő is szarul van, és bánja a dolgot. DE akkor is az egyedüllétet érzi jónak, a mostani életszakaszában, és megcsalni nem akar, pont mert szeret. Mégis tartaná velem a kapcsolatot, azt mondja fontos vagyok neki, tudni akar rólam, élete legszebb kapcsolata voltam, és bánja, hogy szétbarmolta azt ami a legjobb dolog volt az elmúlt 2 évben az életében.. és csak azért nem keres, mert én szigorúan megkértem erre. Erre azt mondta rettentően fáj neki, hogy soha többet nem akarok hallani róla. Nem értem a dolgot. Miért akar a barátom lenni? Áltatni nem akarom magam, nem fog visszajönni, de közben a szivemben mégis reménykedek.. :(
2015. okt. 20. 12:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Abban bízott, hogy téged is megtarthat tartalékba. Le vagyok döbbenve, mennyi lány belemegy mostanság az ilyenbe.
2015. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem mentem bele, írtam, hogy az eszemmel tudom, hogy nem fog visszajönni :) és amúgy minden szálat megszakítottam, mondom, csak egy közös ismerős mondta ezeket..
2015. okt. 20. 13:17
 13/18 anonim ***** válasza:

A közös ismerőst is le kell építeni, ha szerinte normális dolog ilyeneket mesélni!


Lehet, hogy valamikor szeretett, de most már nem szeret.

Ennél nyilvánvalóbban ezt nem lehet kifejezni.

Ha fáj, ha nem akarod elhinni, akkor is ez az igazság.

2015. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
persze elhiszem, nagylány vagyok. tudom, hogy most is szeret, ha csak emberként is, ennyire nem csalhatnak az érzéseim... :) csak azt nehéz megérteni, hogy szexre kellenék, mert nem olyan srác ő... :) viszont akkor meg miért akarná tartani a kapcsolatot?
2015. okt. 20. 13:25
 15/18 anonim ***** válasza:

Pasikon ne agyalj...

Én eljöttem páromtól, rajtam kívül álló okok miatt, sírva kért hogy ne vigyem el minden cuccom maradjunk együtt, majd megoldjuk hogy együtt legyünk. Szerettem, belementem. Ígérte, hogy keres. Na azóta is keres erre varrj gombot. Egyszer találkoztunk mikor a maradék cuccaim átvettem tőle, akkor letámadott, hogy miért nem vittem el mindent egyszerre, mikor közöltem hogy ő kérte hogy ne, csak pislogott. Majd miután felszálltam a vonatra, és feladta a bőröndöt, felszállt utánam a vonatra, a becenevemen szólított ahogy ő hívott mindig, és adott a számra egy puszit.

Nem, azóta se keresett, lassan két hónapja. Szerinted akkor ez is miért volt jó?

Azért mesélem el ezt, hogy akármit is mond, csinál ne legyenek képzelgéseid, hogy szeret, mert sajnos nem.

2015. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amikor 8 hónap után otthagytam a pasim, mert úgy éreztem, hogy vége van, sírva könyörgött, hogy ne tegyem. A két méteres, két ajtós ruhásszekrény pasim könnyek között pakolta ki azokat a táskákat, amiket én már bepakoltam, tisztára megalázkodott előttem, hogy ne menjek el. Elmentem. De nagyon fájt a szívem, hogy ennyire fáj neki. 2 héttel később nem bírtam tovább, felhívtam, hogy hogy van, mert azóta sem bírtam kiverni a fejemből a képet, ahogy az ajtó előtt könyörgött. Amikor felvette a telefont, a háttérben hangokat hallottam. Mondta, hogy mennie kell, mert sír a gyerek, éhes. Már egy másik nővel élt, akinek volt 2 gyereke, fél évvel később feleségül vette. Szerinted???


Hát persze, hogy nem olyan, akit te ismersz, az nem olyan! áááá, dehogy!

2015. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Úrég. Nagyon durva sztorik ezek, sajnálom. Akkor lehet én is marhára át lettem vágva 2 éven át! :(
2015. okt. 20. 14:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Én meg 3 és fél éven át úgy hogy 2 évet együtt is éltünk, igaz az anyukájánál valószínűleg ez volt a legnagyobb probléma, mert hazugságokat talált ki rólam, persze a szemembe nem mondott semmit akkor se mikor rákérdeztem mi a baja. :) de mindegy nálunk ez elég összetett sztori, gondolom nálatok is, ha gondolod írhatsz nyugodtan szívesen meghallgatlak úgyis egy cipőbe járunk.
2015. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!