Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy életem végéig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy életem végéig büntet egy hibám miatt? Ti hogyan kezelnétek egy ilyen kellemetlen szituációt?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt. Másfél év után nekem volt egy időszakom, amikor úgy gondoltam, nem akarok vele lenni már. Közben jött más, akivel nem történt semmi, csak üzeneteket váltottunk, totál semleges, hétköznapi témákban. Aztán szakítottam a párommal, és összejöttem a másikkal. Igazából nem feküdtem le vele, de történt egy s más. Egyszeri alkalom volt csupán, azon kívül csak telefonon tartottuk a kapcsolatot. Eltelt pár hét, és rájöttem, hogy szeretem a páromat, és vele szeretnék lenni. Elmondtam neki mindent, mert tudni akarta, mi történt. Azt mondta, hogy jó, próbáljuk meg újra.

Ennek egy éve, azóta hűséges vagyok, semmit nem követtem el ellene. Ezzel együtt kb hetente 3x megkapom, hogy egy ri**** vagyok, és megcsaltam, és a büdös életben nem fog megbízni bennem.

Én egy darabig tűrtem, mert hát hibáztam. De életem végéig köteles vagyok eltűrni, hogy megalázzon és elhordjon mindennek?


2015. okt. 21. 08:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Az egy dolog, hogy nem tud megbocsátani, túllépni a történteken, tiszta sor. Azt nem értem, hogy akkor miért jött veled újra össze. Vagy inkább miért van még mindig veled, mikor láthatóan nem megy neki az, hogy maga mögött hagyja a múltat.
2015. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Csak én nem értem itt a kérdés lényegét a párod szempontjából? Szakítottatok. Egyedülálló nőként úgy döntöttél, hogy mittudomén' pettingelsz egy sráccal. Pont. Előtte tán fel kellett volna hívnod az exedet engedélyért? Vagy ő ezt hogyan képzelte el? És aztán így fokozatosan haladt volna az engedéllyel? ")Igen, drágám ma két hete hogy szakítottunk, akkor már esetleg egy csók belefér mással. Igen, ma van egy hónapja, már megfoghatod másnak a kukiját. Igen, most már három hónapja, most már talán vásárolhattok együtt kotont. De ezen még töprengek egy kicsit...". Vagy mi az isten? :DDD. Nem csaltad meg őt, nem tudom, mit hisztizik. Röhejes az ilyen fiú, merthogy ez nem férfi az is biztos:D.
2015. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Furcsa elképzeléseik vannak az itt válaszolóknak. Ha valakivel szakítunk, aztán összejövünk mással, az hol megcsalás?

Ez már beteges gondolkodás.


Vagy túl tud rajta lépni a barátod, hogy egyszer már szakítottál vele, vagy nem, ha pedig nem, akkor abba kell hagyni ezt az egészet, mert így nincs értelme.

2015. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Kb. a második rlbancozásnál kellett volna szakítanod, mert nem csak buta, hanem bunkó is.
2015. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Én a te helyedben adnék neki 3 esélyt! Ülj le vele, mond el neki, ez neked nem OKÉ! És ha egymás után 3szor bánt téged ezzel a dologgal még, a 3.-nál hagyd ott szó nélkül! Nem vagy köteles eltűrni ezt, sem a párodtól, sem mástól. Ő fogadott vissza téged, hogy próbáljátok meg újra, akkor mi is a problémája???
2015. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem megcsalás, ha szakítás UTÁN jöttetek össze a másikkal. Lehet, hogy hiba volt vagy elhamarkodott vagy meggondolatlan, de nem megcsalás. Kimondtátok, hogy nem vagytok együtt, utána mindenki arra megy, amerre akar.


Én nem tűrném. Ha együtt akarjuk folytatni, akkor tiszta lap. Én mondjuk ÍGY nem akarnám.

2015. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem bizonyitanod. Vagy megbizik benned vagy nem. Vagy kerdezd meg tole mire var hogy bizzon. Hullahopp karikazt reggelente vagy mit szeretne latni. Ez csak egy belso inger nala hogy "bizonyits" de maga sem tudja mikent bizna benned, es magat emeszti teged meg mar. Se neki nem jo ez se neked.
2015. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!