Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknál is van ilyen vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is van ilyen vacsora közben, után?

Figyelt kérdés
Tegnap vacsorával és más egyebekkel vártam haza a párom. Szépen megterítettem. Ő pedig elővette a mobilját és azt nyomogatta. Szépen kértem, legalább akkor ne, majd utána. De ő folytatta, mert hogy talált valami érdekes témát. Egész végig nyomkodta a telefonját, majd vacsi után is. Többször rá kellett szólnom, hogy hagyja abba. Így is alig van időnk egymásra, ő meg azzal foglalkozott.
2015. okt. 21. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk nem szokás. Sem a szülői házban, sem a vőlegényemmel, vagy az ő szüleinél. Gyerekként, ha bármi mással akartunk foglalkozni evés közben ránk szóltak, arra az időre félre kellett rakni.
2015. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
Lehet a szeretőjével chatalt.
2015. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk szokás volt... de már napi szinten ez ment, csak a telefon, ha nem a telefon akkor a laptop. Értelmeset nem csinált csak játszott... vége is lett, mert tényleg teljesen elhanyagolt, a nyaralás alatt is végig a telefon hozzá volt ragadva.
2015. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek 90%-a bele van bzulva a telefonjába.
2015. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Előttem csinál mindent a telefonján, nincsen titkolnivalója. Sem nekem előtte. De mindig mindenre rákeres a neten. Apró, felesleges dolgokra is. Csak remélni tudom, hogy elhagyja vacsoránál ezt a rossz szokást. Nekem is van kedvenc programom a mobilomon, de ha együtt vagyunk akkor hanyagolom.
2015. okt. 21. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincs ilyen,mert ritkán találkozunk,és akkor egymással foglalkozunk.Csak az időt nézzük meg a telefonon,vagy ha képet csinálunk,akkor vesszük elő.Ez parasztság szerintem.
2015. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is telefonfüggő és nagyon-nagyon zavar. Mondtam, hogy egyszer szétverem azt a szutykot, mert nem hiszem el, hogy nem bírja ki, hogy ne olvasgasson rajta.
2015. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A technika ordoge akar belekopni a szerelem levesebe. XD
2015. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat ha en igy kedveskeddk h vacsival varom munka utan elotte is megdug es vacsi utan is agyban kotunk ki :)
2015. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat igen van aki debelllll és van aki nem, sajnos ez van!
2015. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!