Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam ezt el neki? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el neki? Ez rosszabb, mint egy megcsalás.

Figyelt kérdés

Hihetetlen, de nem kell kamuval vádolni.


Tegnap volt egy értekezlet, ami után felhívott magához az osztályvezető. Az eheti anyagot átadni.

Meg akart erőszakolni. Durván nekem esett, azt se tudta, hogy mi történik. Azt mondta,hogy meg fog d.gni és ezt nem mondhatom el senkinek, mivel úgyis neki hisznek majd és kivágnak a cégtől. Teljesen sokkot kaptam. Vonzó,jó megjelenésű férfi. Soha nem képzeltem volna ezt róla.

De amitől a helyzet szokatlanná vált, hogy ezer éve nem volt orgazmusom, gondjaink vannak a párommal ilyen téren.

Hagytam magam, nem nagyon ellenkeztem. De meglepődtünk mind a ketten, hisz nem sokáig bírtam leplezni. Ilyen jót nagyon régen nem szexeltem. Annyira élveztem, hogy a gondolatába is belepirulok.

Be kell vallanom a páromnak, hisz ez megcsalás. De nem mondhatom el,mivel elveszítem a munkám. Mit tegyek és hogyan?

Nem kérek ostorozást. Szégyenlem magam, hányingerem van magamtól.


2015. okt. 22. 19:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Erőszakolást mond el. Nem csak neki, mindnekinek.

Másik részét titkold.

Igazából lelkileg nem egy jó tett, de ha valahonnan szeretnél jót kapni, logikailag megengedettek dolgok ha nem okozol fájdalmat másoknak.

Ha szereted, ne okozz neki fájdalmat, de mindenkinek mond el, meglettél erőszakolva, mert ez bizony megtörtént.

S ez nem minősül megcsalásnak, mert nem akartad. Nem számít élvezted.

2015. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem is volt erőszak?Hogyan váltatok el egymástól?


Ha bevallod a párodnak ő balhét fog csapni és a cégtől is kirúgat.

Jobb ha azt mondod neki,hogy megcsaltad egy idegen pasassal akit alig ismersz,még a nevét sem tudod.

Így csak a kapcsolatod megy tönkre ami már úgyis problémás volt és az állásod nem lesz veszélyeztetve.

Írhatsz privit ha gondolod.

2015. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Miel hagytad magad, erőszaknak nyoma sincs. Ráadásul, ha elkezdenének vizsgálódni, zúzódásokat, belső hüvelyi hámsérüléseket sem találnának szerintem. Inenntől nem rendőrési ügy, inkább becsületbeli. Mondd el a párodnak, nem érdemli meg ezt akkor sem, ha nem jó vele a szex. Kezdj új életet, nélküle.
2015. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
*rendőrségi
2015. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Én a következő megoldások közül válogatnék:

1. Feljelentem a feletteseinek - a felmondásommal együtt amit az asztalra tennék eléjük. Hogy a páromnak elmondanám-e és hogyan, nem tudom. Ha ő erőszakolt meg nem megcsalás, de félnék, hogy megundorodik tőlem a párom...

2. De én mást is beleolvasok a történetbe. Van egy párod de iszonyú régen nem szexeltél egy jót, és most elmentél az erőszaktól. Nos,én azt is mérlegelném, hogy szakítok (az incidenst vagy elmondom neki, vagy nem) és szemtelen módon flörtölni kezdek a pasival. Ha hűvös és hárít, akkor egyszeri dugásra kellettem neki, tehát békén fog hagyni. Ha viszont vevő rá, akkor alkalmanként eszméletlenre dugatnám magam vele. Nem munkahelyi előrejutásért hanem egyszerűen élvezetért. De az is lehet, hogy felmondanék ott és ettől függetlenül keresnék magamnak egy jó kis bdsm kapcsolatot a helyedben, mert végre be merném vallani magamnak,hogy az izgat ha egy férfi követel magának és uralkodik rajtam. Ez van.

2015. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Akkor tisztázzunk egy dolgot: Azért hagytad magad, mert féltél, vagy azért, mert jó volt vele a szex?
2015. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Erőszaknak indult. Vannak is nyomok rajtam. De valahol közben élveztem. Amikor már nem tudtam visszafogni magam és számára is nyilvánvaló lett, hogy ez nekem jó, enyhült a viselkedése. Végül bocsánatot kért, de azt mondta, hogy kitesz a cégtől,ha elmondom. Ez az állás az egyetlen lehetőségem , hogy kitörjek innen ilyen fiatalon.

Nem tudom úgy intézni, hogy ne bántsam a párom?

2015. okt. 22. 19:20
 8/27 anonim ***** válasza:
De tudod.Ha nem mondasz senkinek semmit és elfelejted az egészet.
2015. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Akkor orvosi látlelet azonnal, és feljelenteni ezt a gyökeret. A cégnél meg úgyis van belépőkártyátok, vagy valami adminisztráció, hogy bent voltatok mindketten abban az időben. Ha akarod, lecsukathatod a főnököt, és őt hamarabb vonják ki a melóból, mint téged. De miért van olyan érzésem, hogy nem is akarod megtorolni ezt?
2015. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
hogy nézzek így tükörbe? Megcsaltam őt, pedig ezt soha nem akartam volna megtenni vele.
2015. okt. 22. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!