Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam ezt el neki? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el neki? Ez rosszabb, mint egy megcsalás.

Figyelt kérdés

Hihetetlen, de nem kell kamuval vádolni.


Tegnap volt egy értekezlet, ami után felhívott magához az osztályvezető. Az eheti anyagot átadni.

Meg akart erőszakolni. Durván nekem esett, azt se tudta, hogy mi történik. Azt mondta,hogy meg fog d.gni és ezt nem mondhatom el senkinek, mivel úgyis neki hisznek majd és kivágnak a cégtől. Teljesen sokkot kaptam. Vonzó,jó megjelenésű férfi. Soha nem képzeltem volna ezt róla.

De amitől a helyzet szokatlanná vált, hogy ezer éve nem volt orgazmusom, gondjaink vannak a párommal ilyen téren.

Hagytam magam, nem nagyon ellenkeztem. De meglepődtünk mind a ketten, hisz nem sokáig bírtam leplezni. Ilyen jót nagyon régen nem szexeltem. Annyira élveztem, hogy a gondolatába is belepirulok.

Be kell vallanom a páromnak, hisz ez megcsalás. De nem mondhatom el,mivel elveszítem a munkám. Mit tegyek és hogyan?

Nem kérek ostorozást. Szégyenlem magam, hányingerem van magamtól.


2015. okt. 22. 19:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A kérdező megnézte a Zaklatás c. filmet, és beindult a fantáziája.

Megerőszakítottak. Jah. Persze. Michael Douglast is, mikor Demi Moore izomból szopta :D

2015. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%

Miért szidjátok a kérdezőt?

Erőszak volt,mert nem akart belemenni.

Közben kiderült, hogy élvezi. Ezért miért kell megkövezni? Nagyon sok nő élvezi az erőszakos szexet egy amúgy vonzó pasival, főleg ha máshogy még orgazmusa sincs.

Gyűlöli magát érte és azon gondolkodik, hogy mondja el otthon a párjának.

A ti szánalmas gyűlölködésetekre nincs szüksége. Valamelyik észkombájn azt írta itt , hogy ez valóban rosszabb, mint a megcsalás. Nem, rohadtul nem rosszabb, mert nem tervezte előre. Megtörtént és bár nem akarta, élvezte.

És a kérdező sosem említette, hogy ezt arra akarja használni, hogy magasabb pozíciót csikarjon ki. Ezt a válaszolók említgették, a kérdezőnek eszébe sem jutott. Ennyit arról, hogy ki a rongy ember.

2015. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hogy oszinte legyek, nem vagyok 100%-ig biztos abban, hogybez a teljes sztori...
2015. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ès ha holnap is akar egy kis eröszakot?Akkor már önkènt megy bele a kèrdezö?Vagy majd valami nagyobb fönök? Aztán a többi felsö vezetö.
2015. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ellenkeztem és durva is volt. Nem hiába kék zöld a karom és vannak rajtam karmolások. Miután leszedte a ruhámat már abszolut nem tiltakoztam. De csak jóval utána élveztem.

Nem akartam megcsalni a párom. Tény a kapcsolatunk rossz, de előbb hagytam volna el.

Nem tervezek vele soha többet kettesben maradni. 23 évesen nem akarok szex által feljebb kerülni. A tudásomért vettek fel, szinte csoda is, hogy ide bekerultem. Ez az egyetlen megoldásom, hogy rendben legyen az életem. Szüleimnek is fizetnem kell.

Beszélni fogok a párommal, csak segítséget szerettem volna itt kapni,mivel senkivel nem beszelhetem meg ezt a helyzetet.

2015. okt. 22. 21:38
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha valakivel tényleg beszélgetni akarsz azt privátban kell,így csak egy-egy beszólást kapsz különböző emberekkel ami nem segít.
2015. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Eleg kemeny sztori. A parodnak nem tuntek meg fel a kek-zold foltok?

A helyedben en a paromat valasztanam a munkam helyett. Nem tudom, hogy mivel foglalkozol, de fel lehet turbozni oszinten is ugy egy oneletrajzot, hogy konnyebben kapj masik munkat. Ha irsz priviben, szivesen segitek.

2015. okt. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!