Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam ezt el neki? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el neki? Ez rosszabb, mint egy megcsalás.

Figyelt kérdés

Hihetetlen, de nem kell kamuval vádolni.


Tegnap volt egy értekezlet, ami után felhívott magához az osztályvezető. Az eheti anyagot átadni.

Meg akart erőszakolni. Durván nekem esett, azt se tudta, hogy mi történik. Azt mondta,hogy meg fog d.gni és ezt nem mondhatom el senkinek, mivel úgyis neki hisznek majd és kivágnak a cégtől. Teljesen sokkot kaptam. Vonzó,jó megjelenésű férfi. Soha nem képzeltem volna ezt róla.

De amitől a helyzet szokatlanná vált, hogy ezer éve nem volt orgazmusom, gondjaink vannak a párommal ilyen téren.

Hagytam magam, nem nagyon ellenkeztem. De meglepődtünk mind a ketten, hisz nem sokáig bírtam leplezni. Ilyen jót nagyon régen nem szexeltem. Annyira élveztem, hogy a gondolatába is belepirulok.

Be kell vallanom a páromnak, hisz ez megcsalás. De nem mondhatom el,mivel elveszítem a munkám. Mit tegyek és hogyan?

Nem kérek ostorozást. Szégyenlem magam, hányingerem van magamtól.


2015. okt. 22. 19:05
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nagy hatalma van. Igaz, hogy csak osztályvezető, de nagy barátok a vezetőséggel. Ha bebizonyitom, hogy mi történt a nagyfőnökök akkor is kitehetnek engem.
2015. okt. 22. 19:27
 12/27 anonim ***** válasza:

Viszont ha már megdugott a főnök és tényleg fontos neked az elmeneteled akkor ez egy kicsit felgyorsíthatja a dolgokat.Mondd a főnöködnek,hogy nem szól semmi a dologról,de cserébe toljon meg egy kicsit a ranglétrán.

Neki ez nem kerül semmibe és azért egy kicsit biztosan tart attól,hogy megvádolod.

Ha te erőszakkal vádolnád nyilvánosan akkor talán öt másik lány is jelentkezne,hogy velem is ez történt és akkor a főnök nyakába szép kis hurok kerülne.

2015. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Tenna te vagy az? :D
2015. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt ez erőszak, különben nem hagytad volna magad...Egyszerűen mond meg a párodnak hogy gerinctelen voltál és megcsaltad. Remélem van annyi esze, hogy kidobjon, és keressen normális nőt magának.
2015. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szegyelld magad. Nyugodtan. Erezheted szarul magad. Nyugodtan. De az osztayvezetot szerintem kirugjak, ha elmondod. Rendorsegi ugy sose jo cucc
2015. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
Es igen, rosszabb, mint egy megcsalas, mivel hagytad magad
2015. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Fish1 ***** válasza:

Ebben az esetben én sem nevezném erőszaknak, mert végül hagytad magad. Ha fel is jelentenéd és tárgyalás lenne belőle, szerintem emiatt 2 keresztkérdéssel csőbe húznának és nem érnél vele semmit.

A párodnak szerintem mondd el, mert így saját magad emészted fel. Valószínűleg őt el fogod veszíteni, de nem is értem, miért vagy olyan emberrel kapcsolatban, akivel nem működik minden téren a kapcsolatod.

Ha a pasi viselkedését jelented a feletteseidnek, szerintem bizonyítékot kérni fognak, anélkül nem hinném, hogy elhiszik elsőre. Maximum ha már más is élt ilyen jellegű panasszal.

Ha a cégnél maradsz, akkor ez a pasas nem fog leszállni rólad, ebben biztos vagyok. Befenyít, hogy el ne mondd senkinek, mert akkor kirúgnak, ez egyenlő a zsarolással. Viszont így, hogy behódolsz neki, ezt ki fogja használni.

Ha tudod valahogyan bizonyítani, hogy mit csinált, akkor mondd el a feletteseinek mindenképpen.

És szerintem ne a munkahely elvesztésén múljon a méltóságod.

2015. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem dugasd meg magad vele még párszor, otthon meg úgyis vár rád a balek, de nehogy elmond senkinek se. LEGYÉL OLYAN, MINT A NŐK 99%-A.
2015. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%

És ilyenkor b___asz az ideg, hogy az ilyen szégyentelen mocsadék, köpedék nőknek van párja, ráadásul te is az a mázlista fajta vagy tuti akiért a pasija a csillagokat is lehozná.

Eleve ez, hogy nem is nagyon ellenkeztél... szerintem még örültél is neki max azért tiltakoztál kicsit hogy ne tűnj egyből egy kukira éhes kis ribinek.

Mondd el ezt így a pasidnak, az különb NŐT érdemel mint te. Szutyok ringy:::ó.

2015. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes sztori. En ezert jarok kizdosportra.

Amugy meg en megmondanam a pasidnak, h vege. Azt mondanam, h sosincs orgazmusom, elegem van. Utana meg mivel egyedulallo vagy, ramaszhatsz a fonokre es kicsit felvehetned , mi tortent. Aztan Te zsarolhatnad ot, hogy fizetesemeleseket es premiumot kersz, kulonben a csaladja es/ vagy vezetoseg megtudja. Ha nagyon felti vmelyiket, meg egy lakas megvetetesevel is beprobalkozhatsz.

Egye meg, amit fozott. Elvezd a jatekot. En jol kicsinalnam az idegeit.


De en sose kezdek masik pasival, ha van pasim.

2015. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!