Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mennyire vagytok ragaszkodóak?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok olyat itt, hogy azt írja magáról (akár nő, akár férfi), hogy nem vagyok érdekes... unalmas vagyok. Egy kapcsolatban mennyire kellene állandóan izgalmasnak, és érdekesnek lenni? Szerintem az is lapátra kerül ugyanúgy, aki izgalmas, egyáltalán nem biztos, hogy ezen múlik később a dolog...


Szóval lányok, nők, ti ragaszkodtok akkor is, ha nem izgalmas az illető, csak egyszerűen jó vele lenni? Egyáltalán mi ez duma, hogy unalmas valaki? Miután nem izgalmas, már ki is ábrándultok belőle?


2015. okt. 23. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretsz az nem unalmas. 6 éve vagyunk együtt, tegnap hajnali 2ig beszélgettünk. És nem azért mert bajunk van :))) csak tök jó volt. Az unalom ott kezdődik, ahol a szeretet és érdeklődés véget ér.
2015. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az tök jó. Én igazából nem értem ezt az egész dumát arról, hogy hogyan lehet valakit megunni. Nekem ez nem jut eszembe, mert programokat, filmeket, szituációkat mindig lehet teremteni, eszembe nem jut az, hogy azért száműzzek valakit, mert unalmas. Eszembe sem jut ilyesmi. Nem értem ezt a dolgot. Főleg nőktől hallom ezt az érvet, de férfiaktól is jöhet ilyen duma. Ezért írtam ki a kérdést, mert az ilyen érvek mögött azt érzem, hogy valójában nem is ragaszkodóak akik így beszélnek.
2015. okt. 23. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem a megfelelő emberrel vannak. Aki nem lelki tarsad, annak a folyamatos karattyolása idegesítő lehet. A külső alapján választó emberek gyakran járhatnak így gondolom. De ha a másik személye, véleménye, érzései érdekelnek, ha célod hogy nevessen, boldog legyen, ha jövőt terveztek együtt, nem félsz megnyílni előtte...stb. akkor szerintem sem lehet megunni. Mindig új helyzetek adódnak, akar pozitív akár negatív dolgot hoz az élet.
2015. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Linó03 ***** válasza:
100%
Az én barátom éppenséggel szereti a változatosságot, ezért nekem is jut belőle, de számomra nem ez a meghatározó. Ha szeretek valakit, akkor az is öröm számomra, ha csöndben ülhetek mellette.
2015. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretsz valakit,nem unsz rá.Maximum egy idő után nem égsz ezer fokon szerelmi téren,de attól még ugyanúgy szereted minden mozdulatát,szavát az illetőnek.Aki nem hozzád való,annál viszont előkerül egy idő után ez a probléma.
2015. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Látom vannak még ragaszkodó emberek. :)
2015. okt. 23. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 10 éve vagyunk együtt, és nem untam meg a férjem. Persze nem izzik örökké a levegő, és vannak unalmasabb időszakok, de ez nem ok arra, hogy elhagyjam.

Véleményem szerint ez egy hülye duma. Sokan vannak, akik mindig a másiktól várják, hogy érdekessé tegye a kapcsolatot. Ha nem teszi, keresnek mást. De ilyen hozzáállással egy idő után az is unalmas lesz. Akkor majd megint mennek tovább.... És eljön az idő, hogy ott állnak x évesen és azon keseregnek, hogy nincs egy normális pasi a földön...

2015. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!