Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 szülés után,20 kiló fölösleg...

2 szülés után,20 kiló fölösleggel (évek óta semmilyen sport) ha napi fél órát Norbi Duci tréningezem és fél órát szobabiciklizem, normálisan étkezem, akkor van esélyem a fogyásra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 12:04
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Esélyed van, bár jobb lenne valami rendes edzés. A fél óra bicikli is kevés.
2012. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen! És ne egyél kenyeret, én kb. 3 hete egyáltalán nem eszek semmilyen kenyeret és 4-5 kg-t fogytam már, mellette pedig legmagic, súlyzózom, felülés, ez, az amaz.

Kitartást!

2012. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Az első gyerek után, maradt rajtam is, azaz a szoptatás alatt jött fel pár (6kiló). Odafigyeltem az étkezésre, és mellette 2naponta Rubint Réka 20 perces tornáit csináltam és minden héten 1 centi ment le pl a hasamból!

Második gyerek után Update étkezem (kódok és néha Update péksüti vagy csoki), nem éhezem, sőőőt, olyanokat sütök hogy csak na, és így 2 hónap alatt 6 kilót fogytam, mellette amikor tudok tornázok (Norbi kickbox, vagy taposógép, R.Réka 20 perc-mire épp időm/kedvem van).

Hajrá! :)

2012. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!