Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megint kezdődik elorol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megint kezdődik elorol? Megsem tud megvaltozni?

Figyelt kérdés
A párom rengetegszer hazudott nekem, csajozott is bár nem feküdt le a nővel de voltak érdekes dolgok. 4eve voltunk együtt most 3hete nem lakom vele mert besokaltam. A 3het alatt alig keresett. Akkor kezdett el könyörögni amikor megmondtam h végleg vége. Ez a hét közepén volt azóta talalkozgatunk és megbeszeltuk h megprobaljuk helyrehozni. Tegnap este hazamentem tvt néztünk beszélgettünk és bealudtunk majd 11kor felebredtem és kikuldott a konyhába vízért ez gyors lehalkitotta a telefonját.. kérdeztem tőle minek halkitotta le hiszen sosem szokta és simán letagadta és azt mondta már le volt és csak az időt nézte közben tudom h nem volt mert előtte egy órával hívta a haverja és hangos volt. Még éjjel feloltoztem és eljottem azóta nem keresett!
2015. okt. 25. 09:18
 1/8 manó1235 ***** válasza:
Hülyének néz teljesen, ha hazudott hazudni is fog, csak addig kellenél neki amíg bebiztosítja magát. Hagy a fenébe semmi értelme az egésznek. Legalább megkíméled magad sok csalódástól és idegeskedéstől. 21/L
2015. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első mindent leírt. Hagyd a francba, ennél jobbat érdemelsz.
2015. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy bohocot csináljon belőled! Az én párom is milliószor eljátszotta a bizalmamat és esze ágában sincs válltozni miközben mindig az Van)) én megválltozni nem lesz több ilyen stb de soha nem fog. Nekem több időbe telik mire véget vetek ennek de te hamarabb megteheted.Kezd új életet mert olyan ember aki kanyar nélkűl a szemedbe hazudik az nem szeret.
2015. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én ma írtam neki mert ő nem jelentkezett! Kiontottem a lelkem leirtam minden érzésem! Erre azt írta h ő nem is emlékszik h miért mentem el tegnap este és hogy nem tudja minek halkitotta le a telefonját. Azt is mondta h megcsalhatott volna többször de nem tette. És h ha én szakítani akarok akkor menjek mert ő nem könyörög tovább! Hát évvel az a baj h 3hete mentem el de egyszer jött el hozzám és akkor is kiakadt nem konyorgott!
2015. okt. 25. 13:06
 5/8 manó1235 ***** válasza:
Első vagyok.. csak bűntudatot akar okozni neked, meg azt éreztetni hogy nem találsz nála jobbat. Ugyan már.. egy ilyen embernél ezerszer jobb pasik jönnek szembe az utcán. :) Meg nem csalt meg soha de megtehette volna? Jaj hagyjuk már, ha ennyi mindent hazudott akkor miért pont ezt hinnéd el neki? Had essen csak pofára, eljön majd az idő mikor jó lennél neki. Csak mással leszel boldog, és koppan majd egy nagyot. Megérdemli. :)
2015. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van teljesen! Úgy látszik elég hamar tultette magát a 4even mert elég sok új nő ismerőse lett mostanság a fbon. A múltkor azt írta h ezzel próbára akart tenni h mit szólok hozzá, ma megint valami új csajt láttam az oldalán. De akkor minek néz hülyének és mondja h bekulni akar!
2015. okt. 25. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy patkány, de annyi esze van,hogy azt mondja,amit halani akarsz!Mutass már nekem egyetlen pasast,aki bevallotta a megcsalást!

Na ugye!Tagadják,még a mentőben is!

2015. okt. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*hallani
2015. okt. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!