Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmegy, elmondjam mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegy, elmondjam mit érzek?

Figyelt kérdés

A hosszabb történet itt olvashato:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az volna még a kérdésem, hogy el e mondjam neki mit érzek. tudom hogy mi a helyzet, nem is várnék semmit, csak legalább tudna az érzéseimről.

elmegy, baratok maradunk szerintem, ha csak msn kapcsolat is lesz.

és most nem tudom mi legyen. ha elmondom elvesztem lehet minenhogy őt. még kb 2 hetem van hogy elmondhassam személyesen neki, mert hát nem majd pár honap mulva szeretneém e-mailben. de félek. nem tudom mi tévő legyek... :(


2010. márc. 17. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szvsz hagyd boldognak lenni, keress mást. Ő foglalt, és gondolom boldog is. Honnan tudod, hogy veled ugyanolyan boldog lenne-e?
2010. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm aki elolvassa mindkettőt, és ad valami tanácsot. mert fogalmam sincs mit kéne tennem..
2010. márc. 17. 17:54
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy boldog. és tudom hogy nem akar tőlem semmit ugy. de ugy érzem hogy ki kéne adnom amit érzek...mert mégis tudná, de viszon félek is.
2010. márc. 17. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Joga van tudni róla! mondj el neki mindent hogy már azt se bánod hogy nemet mond hogy egy nap vagy 50szer eszedbe jut és már 4éve tart a dolog eddig emésztetted magad rajta hogy elmond-e vagy sem de nem tudtad tovább magadba tartani...sztem személyesen a legjobb megoldás mert mi van olyankor ha mondjuk a bnője nézi meg az e-mailt??? az pedig nagy gáz lenne. személyesen ahol ketten vagytok beültök egy kkávézóba iszogattok és elmondod neki az érzéseid csak igy szépen ahogy leírtad nekünk:)én tudom mit érzel ha elmondod neki attól tartasz hogy mindenki rólad fog dumálni vagy az elején igen hülyén érzed magad aztán majd alig mersz megszólalni mint pl akkor amikor szóbeli érettségi volt olykor várni kell egy picit egy mély levegővétel és belekezdeni a mondandódba én ezt áttéltem a mai napig együtt vagyunk a barátommal és még mindig szeretem 2év után tudom nem sok idő de ugy érzem hogy életemet le tudnám vele élni...én azt kivánom neked hogy sikerüljön a vágyad és minnél elöbb beszéld meg a sráccal a dolgot.

üdv: 19L

2010. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!