Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled is történt már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled is történt már ilyen? Ha igen, akkor hogy döntöttél/döntenél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van két fiú. Az egyikkel 8 hónapig jártunk (legyen most X) és nemrég szakítottunk, állítólag ő még nagyon szeret. Megcsalt. Nem mondom.. én se voltam szent ez idő alatt, de flörtnél több soha se volt. És most jött a másik fiú (legyen most Y), évek óta belém van zúgva, és az utóbbi hetekben énis nagyon megszerettel(L) Úgyvolt, hogy járunk..

De akkor most jön a baj. :S

A X féltékeny, megfenyegette Y-t. Erre jövünk ki suliból, X ott állt az ajtónál és elkapta, rendesen verekedés volt. X orra betört, énpedig próbáltam őket szétszedni és lenyugtatni. Akkor hagyták abba, mikor látták hogy sírok. (igen sírtam mert.. ezt nembirom). Én.. nemtudok választani, szeretem őket, de amit X leművelt mikor együttvoltunk, csak az a bánásmód zavar.. rángatott, szorított, de ez csak az utóbbi időkben mikor.. "érezte hogy elfog veszíteni". Szívem szerint most Y-t választanám. De nemtudom őket leállítani, szó szerint ölik egymást, ez már nem az első alkalom volt.

Most mégis mit kéne csinálnom? Veled történt már ilyent? Hogy döntenél? Hogy állítsam le őket? :S

Istenem...=(

16/L


2010. máj. 26. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én már belezavarodtam,de azt mondom válaszd Z-t :D
2010. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mindkettőt és keress egy rendes srácot... Vagy barbárral szeretnél járni saját felelősségedre az a te dolgod.
2010. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg X-nek, hogy állítsa le magát, és hagyd a francba! Felmelegítve csak a káposzta jó! Ha egyszer megcsalt megteszi majd máskor is... Válaszd Y-ont és próbáld meg vele! Egyesélyt kaphat, a másikat meg tudod milyen! Illetve ne hagyd magad, mi az hogy rángat, meg szorít? Fejbe kellett volna jól vágni! Egy férfi ne emeljen kezet egy lányra, soha! Szerintem két pofont érdemel az ilyen, nem még egy esélyt!
2010. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
keress egy harmadikat,ezeket meg felejts el,mert nem lessz jó vége.
2010. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
X az utóbbi viselkedésével mutatta ki gyengeségét.. nem a bicepszről van szó, hanem hogy gyerekesen elkezd kakaskodni, mert mással lát, ő ráadásul megcsalt, te meg "legálisan" vagy a másikkal, szóval ezzel lejjebb süllyesztette magát. Y-al meg kerüld X-et. Hiszen tudod mi a vége, nevezzünk mondjuk téged 2-nek, és akkor ki is jön (x+y)*(x-y)=x2-xy+xy-y2=x2-y2, és ha x<y, akkor jöhet csak ki pozitívan a dolog.
2010. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Utolsó: remélem ezt az egyenletet nem gondoltad komolyan! :D

És.. akik aztmondják, hogy lépjek túl rajtuk.. hát az nem olyan könnyű. X-ről már lemondtam, ő nem változik. Y is egy zűrös gyerek, de látom hogy legalább akarja.

De nemtudjuk elkerülni X-et.. ő keresi mindig a bajt. Már nem a mi sulinkba jár, de direkt ezért jött el.. hogy beléköthessen. Lehetetlen egy fiú...

2010. máj. 26. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, csak megihletett.

Ha át is jött egy másik iskolából, akkor ez amolyan kapcsolat utáni birtoklási vágy/ösztön vagy ahogy nevezzük. Ilyen mindenkinek van, és teljesen normális, csak az emberek ezt különféleképpen kezelik. Például iksz elég gyökéren. Ne add fel, előbb utóbb majd leszáll, lényeg, hogy tudatosódjon magában, hogy ő nem tudja felborítani a kapcsolatot. Ő nem téged akar ezzel visszakapni, hanem ezt akarja elrontani. Próbáljátok ilyenkor semmibe venni, mintha tényleg észre sem vennétek, akkor nem tud mit csinálni, aztán le is fog mondani. Addig látja értelmét a hülyeségeinek, amíg keverheti a sz*rt.

2010. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az egyenletnél majdnem leestem a székről XDDDD

De ahogy már feljebb írták X most megmutatta gyengeségét és tényleg csak a töltött káposzta jó újramelegítve. Én sem hittem el addig amíg meg nem történt velem. Amúgy fiú vagyok és mindig ilyen lányokat fogok ki hogy jön az exük és leáll nekem vergődni :D

2010. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hagyd x-et, higgadtan magyarazd el neki h vege es valaszd y-t
2010. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nehogy X-et válaszd!! Csak menősködik, ilyen állapotban semmit sem gondol komolyan. De tegyük fel h őt választod, akkor utána simán meg fog csalni, mert már 1-szer megtette, és amúgy se kellesz neki, mert mindenkinek mindig az kell akit nem kaphat meg. És most az pont te vagy. Y meg megérdemel egy esélyt.


amúgy már döntöttél? kit választasz?

2010. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!