Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nő az életemben, ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő az életemben, ettől szenvedek, alul olvashatod a részleteket. Te hogy döntenél a helyemben?

Figyelt kérdés

18 éve a sors összehozott egy nővel, feleségül vettem, bár soha nem voltunk szerelmesek, mégis nagyon megszerettük egymást. Ö mindig olyan volt, hogy nehezen mutatja ki az érzelmeit. Megajándékozott két gyönyörű gyerekkel, és mindig hűséges, gondoskodó, szerető feleségem volt.

És találkoztam egy másik nővel, aki olyan csodálatos, őszinte és tiszta szerelemmel rajong értem, ahogy soha nő még nem szeretett engem.(ő is egy igazi szerető anya, egyedül él a gyermekével) Akitől megkaptam mind azon érzéseket, amiről csak álmodtam, amiről nem is tudtam hogy léteznek. A feleségem nem érdemli meg, hogy fájdalmat okozzak neki, a másik nő pedig mindig megért és elfogad, de látom hogy nagyon szenved, ahogy én is. Elakartam őt űzni, hazug gyűlölettel, azt mondtam, van rengeteg jó lelkű pasi, aki megérdemli hogy szeressék, de nem sikerül, egyre jobban szorítja össze a szívem. A felségem pedig minden nap becsületesen gondoskodik rólam, aggódik értem, és tucatszor elmondja, hogy boldog, hogy ilyen férje van. Én arra tanítottam a gyerekeimet, hogy mindig őszinték legyenek azzal, akiket szeretnek, mert az igaz szeretetben ez .legfontosabb.

Én minden férfinek azt kívánom, hogy legyen olyan jó anya, hűséges és gondoskodó felesége mint nekem, és hogy szeresse őt nő olyan tiszta őszinte szerelemmel, ahogy a másik szeret engem. Csak ez a két gyémánt, egyben ragyogjon nektek!

Sokszor arra gondolok, talán jobb lenne ha meghalnék, akkor legfeljebb mindkettő pityeregne egy kicsit, aztán majd az idő meggyógyítja a sebeiket, mert ebbe belepusztulok.

Drága hölgyek, urak, ti mit tennétek a helyemben?


2010. máj. 11. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egy hasonló feleség vagyok/voltam mint a tiéd. Az én életem most abban a fázisban van, hogy a férjem elköltözött, együtt van a másik gyémántjával, de közelebbről már nem olyan csillogó. Én viszont szenvedek, mert hazugságnak tűnik minden, ahogy eddig éltem.

Lépj minél hamarabb, mert egyszer robban a bomba. Egyébként nem értem, hogy a feleséged hogy nem vette észre ezt? Nekem egy hónap után már tiszta volt a kép, hogy mi történik körülöttem, és tisztában voltam vele, hogy "alulmaradok".

Én a helyedben elköltöznék egyedül, hogy rátaláljak a helyes útra.

2010. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha azt tanítod, hogy légy mindig őszinte, te miért nem vagy az?

Bocs, nem beléd rúgni akarok mégy egyet, de az igazság mindig a legrövidebb út, még ha nagyon fájdalmas is. "Tedd mérlegre" a két nőt és dönts. Utána pedig oszd meg velük a döntésed, akármi legyen is az.

2010. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Húúúúúha! Én házas nőként két gyerekkel írok neked választ.

Először is: itt jó megoldás nincs, másrészt: nagyon összetett ez a dolog. Az én véleményem az, hogy két nőt hitegetni nem szabad, dönteni kell. Egyik vagy másik!


Kérdés: mióta vagy együtt a második gyémántoddal. Több olyan házasságot láttam, ami tönkre ment egy új kapcsolat miatt - nem futó kapcsik voltak azok sem! - házasság borult, gyermek a szülőtől elfordult, eltelt 6 év és a férj sírva könyörögte vissza magát régi családjához, ahová már nem mehetett. Most hirtelen három ilyen eset is eszembe jut. Az alapséma mindig ugyanaz volt, mint nálad. Tehát nagyon alaposan gondold át, hogy ér-e ennyit a most nagyon szeretett nő. EGy kalandként megélt kapcsolat, mint most ez az új, tehát házasság mellett, néha találkozva, egy-egy lopott éjszakára várva mindig torzít a kapcsolat valódi értékén. Gondold át, milyen lenne vele az élet napról-napra. Neki is vannak rossz tulajdonságai, amik ha minden nap "kerülgetitek egymást" előtérbe kerülnének. És ő sem lobog mindig ilyen nagy lángon. Szerintem most egy kicsit megzavart téged a lopott csókok varázsa. A nő pedig függetlenként, egy gyerekkel kapaszkodót lát benned, amit valószínűleg másban is meg fog találni majd - bár lehet, hosszabb út végén.


Tehát: nem akarok okos lenni távolról, de én a lángolót fejezném be. Indokaim: nincs jogod egy házasság mellett biztosan fáj neked ez a szó, de szeretőt tartani, csak azért, mert te "megérdemled", mert van ami hiányzik. Tökéletes kapcsolat nincs, valami mindig hiányzik. Más: amikor elvetted a feleséged, tisztában voltál azzal, hogy mit tud a kapcsolat, hisz írod, mindig ilyen volt. Ha őt választottad, akkor most ne hagyd cserben. A legnagyobb hiba pedig az, hogy egyáltalán belementél ebbe az új kapcsolatba, ezzel esélyt adtál annak, hogy ez a helyzet kialakulhasson, amiben, ha jól értem most három ember szenved.


Helyedben lezárnám a szerelmi gyémántot, újítanék a házasságomon és megbecsülném azt a nőt, aki mindenét odaadta neked!! Talán ő is tud szeretni, csak ki kell belőle hozni! Puszta jóindulattal írtam, a halált pedig felejtsd el de gyorsan, mert te egy olyan érzelmes ember vagy, akire várnak még sokkal nagyobb élmények mint a halál. Majd az út végén jöhet, de az még messze van!!

2010. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán hogy találkoztál vagy hogy jött létre a második kapcsolat? Nem értem. Akinek van egy normális családja minek keresget vagy minek nézelődik? Vagy hogy jut el oda, hogy más beleszeressen? Ne haragudj, de ebben hibás vagy, magadnak kerested a bajt! És nem az a lényeg, hogy te mit érzel, hanem, hogy a két gyerekeddel mi lesz. Ez lebegjen a szemed előtt. Illetve, a mai világban minden nő pasit akar magának minden áron. Abba is gondolj bele, hogy a második milyen lelkületű lehet, ha képes egy meglévő családot szétdúlni. Eljátssza a kedves, szerelmes nőt, hogy megkapjon, de mellette nem zavarja, hogy neked családod van. Ez így már nem is tűnik annyira kedvesnek, ugye? Vagy, majd ha megkap téged ilyen módon, utána ki tudja hányszor fog a szemedbe is alakoskodni.
2010. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Az én arcomról lesülne a bőr, ha egy nő nekem adta volna mindenét, gondoskodna rólam és a gyerekeinkről, imádna engem, én pedig máshol keresném a boldogságot. Te választottad a feleséged, mondhatnám, hogy vállald a következményeit, de az úgy hangzik, mintha olyan szörnyű következményeket vonna maga után a feleséged..szóval csak annyit mondok, hogy szerintem az a nő is és te is szégyelhetnétek magatokat, hogy ezt teszitek egy ártatlan nővel, aki ráadásul veled tervezi a következő 10-20-30 évet, amennyi még hátravan..
2010. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Egyetértek az előttem hozzászólókkal, ez a drága kedves szeretőd valószinüleg apát keres a gyerekének és pasit maga mellé aki elfogadja őt 1 gyerekkel (legalábbis ezek is benne vannak egy jó nagy kanállal) Undoritónak tartom az ilyen nőket akik egy családba képesek lennének beletaposni... az odáig oké hogy elkapta a hév és volt köztetek egy s más, de legalább ne lenne pofája elvárni tőled hogy hagyd ott a családodat őmiatta!

Egy nőért sose hagyd ott a saját gyermekeidet akinek a jövöjük tőled függ, illetve a szerető feleségedet aki az évek alatt bebizonyitotta milyen odaadó és szerető!

2010. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

el kell válni, olyan szöveggel, ha két életem lenne az egyiket neked adnám

összejönni a másik nővel

aztán pofára esni

egyedül maradni

és akkor rájönnél, mekkora felesleges kört futottál

2010. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

a kérdés: mivel lenne különb az a kapcsolatod, mint a meglevő?

egy lyukkal...

szóval hagyjuk má' a szerelem témát, az etikettet, meg az erkölcsöt, meg a korrektséget

inkább az online szex :)

2010. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!