Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy hozzam fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hozzam fel ezt neki?

Figyelt kérdés
Nagyon friss még a kapcsolat (1hónapos kb.), de már több mint 2 hónapja megy az ismerkedés. A lényeg,hogy most nemrég felmondott a melóhelyén, aztán mondta hogy már nagyon knée egy új állás , mert fogy a félretett pénze..Ennek tudatában, meghívtam moziba, én vettem a kaját, beültünk valahova, én fizettem, elmentünk valahova kirándulni, meg se kérdezte iszom-e valamit, én mondtam magamtól hogy iszok egy ...valamit tökmindegy, eszébe nem jutott felajánlani, hogy meghív rá. Mindez nem érdekelt, mert szeretem, és tudom, hogy ez egy múló állapot..nem akartam hogy rám költögesse a félretett pénzét..A mai nap viszont benyögte, hogy a lakóhelyünktől 150 km-re talált a kocsijába x márkájú üléseket, amit meg fog venni a héten. Az odavissza út benzinje sem 10 ft, az ülések pedig 100ezer forintba kerülnek. Aztán kicsit fáj , hogy mindig hagyta hogy én fizetgessek szinte mindenhol így a kapcsolatunk hajnalán, aztán holnapután meg 100ezres ülést vesz..hogy álljak neki ezt megbeszélni vele, mit mondjak neki szerintetek? Annyira akkor mégsem lehet kevés pénze..és mielőtt támadva lennék nem akarok semmit hogy vegyen, csak az alapokat, hogy érezzem magam nőnek, hogy meghív néhanapján ő is..
2015. okt. 27. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt szépen elmondod neki, amit ide leírtál. Ennyi.

Leülsz vele és megbeszélitek a dolgot.

2015. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van, jogos dolgok ezek. Menjenek felesben az anyagiak, meghívások. Hogy beszéld meg vele? Pont így. Lehet neki ez meg sem fordult a fejében ez, de akkor nem tudom honnan szalajtották, talán ez egy elfogadható indok és ha észbe kap, akkor oké. Ha nem, hát akkor nem igazán tud tekintettel lenni másokra, csak saját magára.
2015. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félek, hogy meg fog sértődni és félreérti, nem akarom hogy azt gondolja hogy állandóan meg akarom hívatni magam mindenhova..
2015. okt. 27. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy jó kapcsolat titka a nyílt és őszinte kommunikáció.

Ha valami bánt és gondod van, akkor mondd el neki, különben, ahogy szokták mondani, néma gyereknek anyja se érti a szavát. Mindent mondj el neki úgy ahogy van. :)

2015. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így, ahogy ide leírtad.
2015. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"érezzem magam nőnek, hogy meghív néhanapján ő is.."

Ebbe nincs logika.

"Elgondolkodtam és érdekel ha sporólt pénzed van csak, hogy telik 100 ezret költeni bármire."

2015. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Egyszerűen dobd ki.

Ha már most képes a félretett pénzét, hü...ekre költeni, akkor nem lesz jó családfő. Az autója, vagy más mindig is fontosabb lesz neki a feleségénél, vagy a gyerekeinél.

37F

2015. okt. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele, ha nem változtat, akkor lapát. Exemnek is sokkal fontosabb dolgok kötötték le a figyelmét, mint szerény személyem. Ennél csak jobb várhat rád.
2015. okt. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!