Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny ha a menyasszonyom egy amerikai rabbal levelezik és úgy zárja minden levelét hogy "I love you"?

Figyelt kérdés
Szerinte ez nem olyan hanem baráti. Igaz lehet? Én reagálom túl? A többiről sajnos nem tudok mert nem mondja el hogy miről írogatnak.

2015. okt. 28. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10 Melyik magyar népcsoportra is emékeztet ez? :D Csak itt egy doboz cigiért...
2015. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Noren1989 ***** válasza:

Hát...megszivtad, jólmondják...a gyerek egyáltalán a tied?

26/F

2015. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

"Hát...megszivtad, jólmondják...a gyerek egyáltalán a tied?

26/F"


Gondolod, hogy az amerikai rab csatolt fájlban küldött egy kis spermát, és a menyasszony fellőtte magának? :D

2015. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
rég szakítanod kellett volna, ehelyett teherbe ejted... nem tudok sajnos jó tanácsot adni, ebból a helyzetből egyikőtök se fog jól kijönni :(
2015. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm 18L


Mondtam neki tavaly is,megígérte hogy abbahagyja és velem beszéli meg, Most itt tartunk megint,hogy még is vele beszélte meg a dolgokat. Szerintem miatta zavarodik össze de tagadja a párom.

Ha esetleg megígéri megint akkor hogy higgyek neki? Email. Bármikor bárhonnan hozzáfér a mai világban.

2015. okt. 28. 12:48
 16/22 Noren1989 ***** válasza:

12:47-es,

ha abban is hazudott, h beszélget az amcsi sráccal, akkor még mi mindenbe...?

2015. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát felmerült bennem is ez a kérdés,de 15 éve vagyunk együtt. A levelezgetés előtt jól megvoltunk,nem volt semmi baj. Mióta ismeri ezt az egyént azóta lettünk ilyenek. Ezért mondom hogy miatta van minden,de erősködik hogy nem,meg nem szerelmes bele csak segíti a mindennapjait a börtönben. Ebben a dologban van egy-két dolog amiben még hazudhat nekem. Mint pl hogy még is szerelmes csak nem vallja be még magának se,meg szerintem már küldött neki pénzt de tagadja. Még tavaly mikor fasírtban voltunk meg is akarta látogatni. Na akkor küldtem el végleg először.
2015. okt. 28. 13:25
 18/22 anonim ***** válasza:
Hogyan tud email-ezni egy rabbal?! Ilyen menő dutyi, hogy net is van?! Nekem már ez egy gyanús...
2015. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

A net annyira nem gyanús mert még az első időben emlegette hogy lehet kapnak internetet,korlátozottan,de használhatják.

Nekem az még a gyanús hogy egyszer azt mondta kb 40$-árt keres egy hónapban,abból 20$-ár az hogy nézhessen tv-t és a kantinban a legolcsóbb valami 10$. Na ha matekozok akkor mi marad a telefonra és a netre. Tehát neki kell küldeni valamennyit hogy ezek fedezve legyenek.

2015. okt. 28. 14:16
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamu történetet, tesó. Ha igaz lenne, úgy vágnám ki a nőt, mint macskát szarni. A gyerek se a tied. Persze, hogy nem is a rabé, hanem pont olyané, akiről nem is gondolnád.
2015. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!