Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt a dolog?

Figyelt kérdés
A vőlegényem több internetes portálon fenn van.Több kép van a volt barátnőjéről sok oldalon bár ezeken ritkán van fennt.Mégis zavar sőt bánt,hogy még fennt vannak ezek a képek hiszen már 1,5éve együtt vagyunk és ezalatt azért többször is felnézett ezekre az oldalakra és már régen leszedhette volna őket.Többször említettem már neki eddig hiába.Mondtam neki h olyan mint ha még mindig a multban élne.Hiszen már velem van engem kéne "reklámozgatnia" igy.Jó mondjuk azért pár oldalon van rólam is kép fent.Az volt a válasza h azokra csak akkor megy fel ha levele érkezik.Tudom h szeret meg minden de akkor is fáj Őket csokolozva kéz a kézben látni még a képeket.Ugye nem jogtalanul bosszant idegesít ennyire ez engem??
2010. márc. 17. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan képek vannak fenn amin csókolóznak meg kéz a kézben vannak akkor igenis jogosan zavar a dolog. írtad hogy a fiú már a vőlegényed szerintem igen komolyan el kellene beszélgetni vele hogy gondolkodjon már el egy kicsit. azt nem veszi figyelembe hogy esetleg ismerősök előtt milyen megalázó helyzetbe hoz téged ezzel, és hogy neked ez mennyire fáj mikor készültök összekötni az életeteket. ez teljesen azt a hatást kelti mintha csak arra várna hogy a volt nője visszajöjjön te meg csak valami pótlék vagy arra az időre amíg vár.
2010. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos, nekem is volt egy ilyen barátnőm, akinek volt barátjával voltak fent képei, de amikor rákérdeztem, hogy ezt mire véljem, akkor bocsánatot kért és leszedte. Kérd meg, hogy szedje le őket, biztos megteszi :)
2010. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nemtom... exemnél az én képem kinnvan a szobájában... :S

.... közben van barátja...

a kérdés jó...

2010. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jogosan bánt, ugyanis manapság az ember arra is használja ezeket a közösségi oldalakat, hogy letesztelje ott az ismerőseit vagy azokat, akiket éppen megismer. Van olyan fiú ismerősöm, aki a volt barátnőjét azzal akarja bosszantani, hogy a szakítás után nagyon sok új képet tesz fel, amiken lányokkal van. Én tudom az igazságot, hogy ezek csak a haverjai, de az exének esetleg fájhat, ha ezeket megnézni. Ergo ők üzengetésre használják (és bosszúra).

Tehát, ha a vőlegényednél még a volt barátnővel közös képe van fent, akkor ezt értékelheti úgy a volt barátnő (ha megnézi), hogy még mindig őt szereti, holott már veled van 1,5 éve.

Kíváncsi lennék, hogy vajon ő mit szólna ahhoz, ha nálad lenne kint néhány volt barátoddal közös képetek...?

Ülj le vele, és mondd el neki őszintén, hogy ez neked rosszul esik. Nem azt kéred, hogy törölje ki a gépéről az exeit, de a nagy nyilvánosság előtt már ne őket mutogassa.

2010. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
en is ilyen helyzetbe vagyok mert lecsereltem mar a felesegem ota negyet de meg szivesen szeretem nezegetni a kepeit meg talalkozom is vele meg...stb. mert meg SZERETEM. csak senkinek se mondom de ez az igaz. mi mar öt eve elvaltunk de rabja vagyok a szerelminek.. gondolom a parod is igyvan ezzel
2010. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Végülis jogos valamilyen szinten, de a múltjától nem foszthatod meg őt! Az is az ő része és joga van, hogy meglegyenek neki a képek.

Persze udvariasságból átkategorizálhatná őket, vagy új mappába helyezhetné.


Beszéld meg vele, de ne követelőzz, csak óvatosan!

2010. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a bosszú hive, de kiraknék én is az exeimről, sőt álmaim "pasijáról" (esetemben nőjéről) képet, de csak úgy csendben... Idővel volna hatása a dolognak. Ne basztatsd vele, csak idegesited. De másfél év alatt lehetett volna benne annyi, hogy leszedegeti. De azok a képek annak a volt barátnőnek szólnak, ebben biztos vagyok.
2010. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szép tőle. Ha néha nézegeti nosztalgiából a régi képeket, tegye. De egy közösségi portálon ez megalázó részedről, hogy ott még mindig kéz a kézben van a volt nőjével. Valahogy beszéljétek meg, mert ha ebben sem tudtok megegyezni közösen, kár összeházasodni. Komolyan mondom, túl vagyok egy váláson.
2010. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!