Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm Bambula. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Csinos, szép, kedves, aranyos lányról van szó, de túl sokszor nem figyel totálisan, amit én még sosem tapasztaltam. 20 éves, szép arcú, vékony alkatú alacsony lány és heti 2-3 alkalommal előfordul egy komoly beszélgetésünk során, hogy miután fél-1-2 percig beszéltem, csak annyit mond:

-Elbambultam. -és nekem újra kell kezdenem rövidebben, tömörebben, amiről beszéltem.


Kiborító, hogy mikor valami fontos dolgot mondok, nem hallgat, hanem csak néz a semmibe. Ilyen még sosem volt korábban, pedig volt már pár tartós barátnőm. Nem tudom mit tehetnék, hogy ne legyen Bambula a barátnőm. Ez ilyen lesz már mindig? Hiába mondok neki erről bármit, semmi nem változott eddig.

22/F


2015. nov. 2. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Bambula vagy buta?

Mert nagyon nem mindegy!

2015. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Én is azt akartam kérdezni, hogy nem lehet, hogy nem olyan intelligens, és nem tud figyelni ennyi ideig ilyen sok infora?

Ha buta, akkor még most szakíts vele, mert nem lesz jó. Sajnos én nem tettem, és szenvedek miatta már 7 éve, de mi már házasok vagyunk. Nem buta a párom azért, de nem pörög úgy az agya mint az enyém, és érzem a gondolkodásán is, hogy picit korlátoltabb, és néha van olyan érzésem, hogy kevés nekem ez a része. Persze mással pótolja, pl. kézügyesség, kedvesség, de akkor is, egy jó tanács. Ha intellektuálisan nem partner az illető, az nem lesz jó neked.

2015. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tartós barátnő? Nálam ez kiverte a biztosítékot!Talán csak fáradt mostanában.
2015. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is bambula vagyok :D Képes vagyok 1 mp alatt úgy rázoomolni valamire, hogy 1 percig pislogás nélkül csak úgy vagyok :D DE! ettől függetlenül képes vagyok figyelni másokra vagy akármire...Lehet, hogy ez a bnődnek nem megy. Nem lehet az, hogy mostanság nagyon fáradt és azért van ez nála?


N25

2015. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, vagy épp máson jár az esze, nem a te komoly beszédeden.


Én is szoktam, egyszerűen kikapcsolom az agyam egy részét, és csak úgy csinálok, mintha figyelnék, közben egész máshol járok gondolatban, mert nem érdekel a téma.


Ez a "heti 2-3 alkalommal előfordul egy komoly beszélgetésünk során" ... nem tudom, mik lehetnek olyan komoly beszélgetések. Minden másnap világmegváltó tervek?

2015. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd hogy drogozzon vagy füves cigit szivjon-)
2015. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkább hülyének tűnik, de te tudod. Hogy mit tehetnél ellene? Szóvá teheted de abból sértődés lesz mert nem fog tudni változtatni ellenben rosszul fog neki esni, hogy hülyének nézed. Másrészről ha fontos dolgot mondasz és nem figyel rád, az megint csak gáz. Ha nem csak mostanában jellemző ez rá, hanem eddig is ilyen volt akkor mérlegelj, hogy mennyire éri meg ebbe energiát fektetni, mert gyanús hogy magasröptű eszmefuttatásokra nála ne számíts. És ugye a kommunikáció eléggé fontos dolog, ha nem vagytok ugyan azon a szinten akkor sok vita lehet belőle.
2015. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!