Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben szerintetek mi a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel pár hónapja vagyunk együtt, már kicsit kezdek besokallani pár dolgától.


A legnagyobb feszültséget mindig a ki alszik kinél dolog alkotja.


Mindketten pestiek vagyunk, én albérletben lakok egyedül, Ő pedig a családjával. Heti két éjszakát vidéken vagyok, szóval az kizárva ilyen téren. Nálam rendesen kettesben tudunk lenni, nem a szüleivel egy légtérben, ezért én sokkal jobban szeretem ha nálam alszunk. De erre ő mindig azzal jön, hogy utálja hogy cipelnie kell a cuccát hozzám (laptop + váltóruha). Sokszor van hogy mikor megbeszéltük hogy nálam alszunk, Ő pár órával előtte kitalálja hogy én menjek.


Kicsit kezd ebből elegem lenni, szerintetek mit csináljak hogy ne sértsem meg?


2015. nov. 2. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne engedd, hogy csicskáztasson ember!


Fura ez csaj, mármint szerintem alapból az a kényelmes a pároddal vagy kettesben, a család meg ráér hétvégére. Nem is értem.

2015. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nagyon szeretem és mivel elég érzékeny lelkű, könnyen megsértődik. Emiatt pedig kerülöm az ilyen konfliktushoz vezető témákat, bár bennem van hogy hamarosan kipukkad a lufi és nem lesz jó vége. :/
2015. nov. 2. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi van...???

"De erre ő mindig azzal jön, hogy utálja hogy cipelnie kell a cuccát hozzám"


Normális ez a csaj úgy őszintén? De egy elkényeztetett liba, már bocsi. Látom mennyire fontos vagy neki, ha ő ilyet mond neked!


Szerintem jobb lenne egy érettebb gondolkodású csajt választanod, aki nem ilyen kifogásokat gyárt neked, mert bocsi, ez nevetséges! Nem vagy fontos neki ez biztos.

2015. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyáron még nem voltak ilyen problémák csak most a szakdogája és a melója miatt folyamatosan cipeli a laptopját és emellett nagyon stresszes is. Próbálok megértő lenni.
2015. nov. 2. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor találkozzatok kevesebbet, és ha együtt vagytok akkor ne a szakdogáját írja, hanem veled foglalkozzon.

Tudom, milyen a szakdoga írás, kettőt írtam már, viszont amikor párommal taliztam, akkor nem érdekelt a szakdoga, mert úgy érzetem, hogy kikapcsolódom és elfelejthetem az írást egy kicsit.


Egyébként meg, ő minek cipeli a gépét?

Ha a szakdogáját írja, mentse rá egy pendrive-ra, a melóját is, ha olyan, nálad meg van gép!

Mindent meg lehet oldani, ha akarjuk.

2015. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Laptop helyettesíthető, cuccok egy része nálad is tárolható. Én mondjuk amikor az uramnál aludtam anno, csak a laptopom cipeltem szinte. Majdnem minden egyéb cucc volt nála. Problem solved.
2015. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért nem tesz le nálad 2 adag váltóruhát ?

majd ha ott van akkor kimossa vagy beteszed a gépbe ha mosol


a cuccok meg elférnek egy pendriven is

vagy akar tárhelyen is

2015. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!