Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nem kiván mit tehetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevelő kérdése:

A férjem nem kiván mit tehetek?

Figyelt kérdés

A férjemmel külön alszunk nem szexelünk mert túl fáradt mindketten sokat dolgozunk 2 gyerekünk van . Ha kezdeményezek az nem jó neki! Nem csaljuk meg egymást de nekem szükségem van a bújásra ölelésre szexre!Nem szeretném megcsalni de már gondoltam rá! Szeretem tisztelem őt 12 éve vagyunk együtt. A férjem is szeret sokat segít nekem mivel én sokat dolgozom. Nem beszélgetünk őt csak a kések a zene és a filmek érdeklik.

Tudom hogy kiborítom őt néha de szeretem és mindent megtenne ő is értem.



2015. nov. 2. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem beszélgettek és nem szexeltek. Ha nem tudjátok megbeszélni, én elválnék.
2015. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nyitott házasságról mi a véleményetek?
2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig beszélgetni kéne. Nagyon is sokat. Az első ötlet közös témára, ami mindkettőtöket érint: hogyan mentsük meg a házasságunkat, egyáltalán akarja-e mindkettőnk, hogy megmentsük. Erről jó sokat kéne beszélgetnetek.
2015. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon lehet vele beszélni erről!

:-(

Még a nyilt házasságon nem gondolkodtam.

2015. nov. 2. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig elég egyértelmű.

Vagy beletörődsz és kínlódsz, vergődsz tovább, vagy megcsalod, vagy elhagyod.

Az utóbbi kettőt nem akarod, őt nem tudod rávenni, így marad a beletörődés és vergődés.

Nem jól látom?

2015. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Szolj neki,hogy kapja össze magát,mert az asszonykája tüzes! :) oké
2015. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lehet megbeszelni vele hogy emiatt lesz vege a hazassagnak? ha igy mondod biztos felemeli a fejet! ne kontorfalazz es probalj kedves lenni, mert neked ez nem egy kedves helyzet. csak oszinten amit itt mondasz nekunk, legegy szerubb az lenne ha megmutatod neki ezt a kerdest..
2015. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en ezt nem ertem. szeretitek egymast es meg sincs szexualitas az eletetekben? mitobb meg csak szeretkezni sem szeretkeztek!? ez nekem nem tiszta. egy egeszseges ember ( ferfi is no is) kivanja a szexet es nem haritja a kezdemenyezest ha csak nincs valami mas a mogott. probalj meg vele beszelni errol mert a faradsag nem indok hogy mindig nemet mondjon. vagy ha mashogy nem megy bujj hozza legy egy picit eroszakos es te vesd ra magad. ha meg akar teged nem fog ellenalni.
2015. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem csaljuk meg egymást "


Te lehet hogy nem...

2015. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!